190610 AvAntonova 0Українська транспортна Авіакомпанія «Авіалінії Антонова», з початку 2019 року збільшила дохід на 24%.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на Інтерфакс-Україна.

 

Збільшення доходу в компанії, що є провідним світовим оператором важкого транспортного Ан-124-100 «Руслан» вантажопідйомністю 150 тонн, пов'язують з самостійною роботою за програмою НАТО SALIS (Strategic Airlift Interim Solution) щодо забезпечення стратегічних перевезень в інтересах альянсу та ЄС.


«Дохід «Авіаліній Антонова» за січень-квітень в порівнянні з аналогічним періодом минулого року збільшився на 24%, в тому числі завдяки самостійній роботі підприємства за програмою SALIS з січня цього року», – повідомили в прес-службі ДП «Антонов».

 

Новина по темі: УКРАЇНСЬКИЙ АН-225 «МРІЯ» БУДЕ ВИКОНУВАТИ ЗАМОВЛЕННЯ ДЛЯ НАТО (ВІДЕО)


«За чотири місяці 2019 року в порівнянні з аналогічним періодом 2018 року абсолютний тоннаж вантажу, що перевозиться знизився на 9%, при цьому загальний вантажообіг збільшився на 3%, а загальний наліт парку авіакомпанії зріс на 18%», – уточнили в прес-службі.

 

Новина по темі: «АВІАЛІНІЇ АНТОНОВА» СТАЛИ ОФІЦІЙНИМ ПЕРЕВІЗНИКОМ НАТО ТА США ЗАМІСТЬ РОСІЙСЬКОЇ КОМПАНІЇ «ВОЛГА-ДНІПРО»

 

Як відзначили в ДП «Антонов», станом на сьогодні, «Авіалінії Антонова» виступають лідером світового ринку авіаперевезень надважких і негабаритних вантажів з часткою 66,7% в загальному обсязі перевезень. Частка російської «Волга-Дніпро» оцінюється у 29,12%, арабської Maximus (ОАЕ) – в 4,18%.

 

190610 AvAntonova 1

Нова німецька БМП Rheinmetall Lynx KF41 доставлена українським транспортним літаком Ан-124 «Авіаліній Антонова» в Австралію / Фото:Bradley Hogg

 

Серед ключових пріоритетів «Авіаліній Антонова» на найближчу і середньострокову перспективу в ДП виділили подальше нарощування робіт за програмами модернізації флоту «Русланів» компанії, а також імпортозаміщення російських комплектуючих.

 

Новина по темі: «АВІАЛІНІЇ АНТОНОВА» УКЛАЛА НА 3 РОКИ НОВИЙ КОНТРАКТ З НАТО ПО ПРОГРАМІ SALIS

 

Варто додати, що 28 травня ц.р. Подільський районний суд Києва, за клопотанням головного управління Національної поліції в Києві, заарештував і заборонив експлуатацію п'яти цивільних транспортних літаків Ан-124-100 російської авіакомпанії «Волга-Дніпро». Зроблено це в наслідок незаконних дій Росавіації та AMTES GmbH, які в обхід ДП «Антонов» продовжили льотну придатність літакам Ан-124, які експлуатує авіакомпанія «Волга-Дніпро», що ставить під загрозу безпечну експлуатацію літаків.

 

Новина по темі: ДП «АНТОНОВ» ЗА 9 МІСЯЦІВ ЦЬОГО РОКУ ЗБІЛЬШИВ ЧИСТИЙ ПРИБУТОК МАЙЖЕ У 30 РАЗІВ

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues