190611 Island 0Передані урядом США патрульні катери «Айленд» (Island) будуть передані Військово-морським силам України у вересні цього року.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на відеосюжет «Телерадіостудії Бриз МО України».

 

Новина по темі: КАТЕРИ ВМС ЗС УКРАЇНИ ТИПУ ISLAND ДООБЛАДНАЛИ ТА ПРОВЕЛИ РЯД ВИПРОБУВАНЬ


Як повідомили у своєму сюжеті військові журналісти, після закінчення підготовки в серпні цього року патрульні катери «Слов’янськ» (P191) та «Старобільськ» (P190) будуть законсервовані та доставлені до Одеси на кораблях для перевезення катерів.

 


«..А у вересні (катери будуть - прим. ДЕ) передані Військово-морським силам Збройних сил України», - відзначили у сюжеті.

 

Новина по темі: США ЗБИРАЄТЬСЯ ПЕРЕДАТИ УКРАЇНІ ЩЕ 2 ПАТРУЛЬНІ КАТЕРИ КЛАСУ ISLAND


Наразі катери проходять планові швартові, маневрові й швидкісні випробування які проводять українські моряки разом з іноземними інструкторами.


Екіпажі катерів вже завершили мовну підготовку й готуються до відправлення в США, де з 6 липня почнуть свою підготовку власне на «Айлендах».

 

Як вже повідомляв Defense Express, передача двох катерів відбулася 27 вересня 2018 року на військово-морській базі у Балтиморі за участі тогочасного президента України Петра Порошенка.

 

190611 Island 1

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues