190612 Telekart 06 червня ц.р. одеське ТОВ «Телекарт-Прилад», що є учасником «Ліги оборонних підприємств України», відвідала делегація експертів з США.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу «Ліги».

 


Делегація зі Сполучених Штатів Америки, очолювана старшим радником з питань реформування оборонного комплексу доктором Дональдом Вінтером, у супроводі Заступника Міністра оборони України генерал-лейтенант Ігоря Павловського була зустріта на підприємстві Генеральним директором ТОВ «Телекарт-Прилад» Олексієм Козловим, Головою правління «Ліги» Олегом Висоцьким та Генеральним директором «Громадської спілки» Олександром Ясинським.

 

Публікація по темі: АМБИЦИОЗНЫЕ ЦЕЛИ ООО «ТЕЛЕКАРТ-ПРИБОР»


На «Телекарт-Приладі» високі гості ознайомилися з виробничими потужностями та продукцією підприємства. Також доктор Вінтер та його колеги отримали вичерпні відповіді на свої запитання, зокрема щодо специфіки та умов виконання підприємством державного оборонного замовлення, проблем, з якими стикається приватний виробник в ході реалізації ДОЗ. Нагадаємо, що нині «Телекарт-Прилад» співпрацює з Міністерством оборони України за трьома основними напрямками.

 

190612 Telekart 3


Насамперед, йдеться про створення машини управління від роти – до бригади включно.

 

Новина по темі: «ТЕЛЕКАРТ-ПРИЛАД» ПРЕДСТАВИВ СУЧАСНИЙ ВІТЧИЗНЯНИЙ КОМПЛЕКС АПАРАТУРИ ВНУТРІШНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ І КОМУТАЦІЇ ДЛЯ ЗСУ (ВІДЕО)


Другий напрям – розробка системи управління протикорабельного ракетного комплексу 360МЦ «Нептун», для якого на заводі було створено машину управління – оснащену сучасною електронною апаратурою, засобами зв’язку та зручними місцями управління для посадових осіб, які керують батареєю.

 

190612 Telekart 1


І ще один проект, який нині реалізовується на підприємстві – участь у створенні автоматизованої системи управління ЗСУ.

 

Новина по темі: ТОВ «ТЕЛЕКАРТ-ПРИЛАД» ОСВОЇЛО РЕМОНТ І МОДЕРНІЗАЦІЮ СКП-11


Також, серед перспективних новинок «Телекарт-Приладу», концепція цифрового солдата, яка має інтегруватися у тактичну систему поля бою, і яку підприємство представляло у Броварах, під час презентації діяльності «Ліги» Київській асоціації військових аташе.

 

190612 Telekart 2


Нагадаємо, заокеанські експерти перебувають в Україні з метою вивчення стану справ в оборонному секторі нашої держави задля подальшого напрацювання відповідних рекомендації щодо реформування та розвитку українського ОПК.

 

Новина по темі: УНІВЕРСАЛЬНЕ МОБІЛЬНЕ РОБОЧЕ МІСЦЕ ОПЕРАТОРА ДЛЯ ЗСУ ВІД «ТЕЛЕКАРТ-ПРИЛАД» (ВІДЕО)


Окрему увагу у своїй роботі делегація приділяє приватному сектору нашої «оборонки», зокрема учасникам «Ліги оборонних підприємств України».

 

Публікація по темі: ООО «Телекарт-Прибор»: «МЫ МОЖЕМ ВЫДАТЬ НОВЫЕ КОНКУРЕНТОСПОСОБНЫЕ РЕШЕНИЯ»

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues