190620 RNBO 2Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Данилюк провів зустріч з представниками Незалежного антикорупційного комітету з питань оборони (НАКО).


Як інформує Defense Express, про це повідомляється на офіційному сайті РНБО України.


Під час зустрічі сторони обговорили актуальні питання реформування сектору безпеки і оборони України та проблемні питання мінімізації корупційних ризиків у сфері оборонно-промислового комплексу.

 

190620 RNBO 0


Новина по темі: СЕКРЕТАР РНБО ОЛЕКСАНДР ДАНИЛЮК ОЧОЛИВ НАЦІОНАЛЬНИЙ КООРДИНАЦІЙНИЙ ЦЕНТР КІБЕРБЕЗПЕКИ


Також обговорювалися питання проведення фінансового аудиту ДК «Укроборонпром» та підприємств-учасників концерну. У цьому контексті Секретар РНБО України наголошував на необхідності концентрувати увагу на найбільш проблемних підприємствах - учасниках концерну.


«Олександр Данилюк наголосив на важливості здійснення реформ в оборонно-промисловому комплексі, зокрема шляхом ухвалення відповідних законопроектів.», - йдеться в повідомленні.

 

190620 RNBO 1


Як раніше повідомляв Defense Express, cекретар РНБОУ О. Данилюк провів зустріч з членом наглядової ради «Атлантичної ради» Д. Петреусом.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues