190620 Liga 0ГС «Ліги оборонних підприємств України» підписала декларацію на підтримку реформування державного оборонного замовлення.

 

 


Процедура підписання декларації відбулася учора, 19 червня, в приміщенні Українського кризового медіа-центру, повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу Ліги.


Надалі Документ буде спрямований для ознайомлення в Адміністрацію Президента України та інші органи державної влади.

 

Новина по темі: ПРЕДСТАВНИКИ OPEN GATE CHINA ОЗНАЙОМИЛИСЬ З ПРОДУКЦІЄЮ «ЛІГИ ОБОРОННИХ ПІДПРИЄМСТВ УКРАЇНИ»


Варто зазначити, що підписанню передував відбувшийся 18 червня ц.р. Круглий стіл, присвяченого обговоренню питань реформування Державного оборонного замовлення. У заході, на запрошення Незалежного Антикорупційного комітету (НАКО) та ГС «Коаліція Реанімаційний Пакет Реформ», взяли участь Голова правління «Ліги оборонних підприємств» Олег Висоцький, члени правління директор інформаційно-консалтингової компанії Defence Express Сергій Згурець, директор Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння / CACDS Валентин Бадрак і Генеральний директор об’єднання Олександр Ясинський.

 

Новина по темі: ЛІГА ОБОРОННИХ ПІДПРИЄМСТВ УКРАЇНИ ПРЕДСТАВИЛА СВОЮ ДІЯЛЬНІСТЬ ВІЙСЬКОВИМ АТАШЕ


В ході заходу запрошені представники громадянського суспільства, аналітики та галузеві експерти обговорили представлені НАКОм пропозиції щодо можливих шляхів збільшення прозорості ДОЗу з огляду на існуючі в цій царині корупційні ризики.

 

190620 Liga 1


Лейтмотивом заходу стало те, що на разі в Україні Державне оборонне замовлення приблизно на 95 відсотки є закритим, що відповідно, унеможливлює громадський нагляд за механізмом планування та проведення закупівель для забезпечення потреб національної безпеки й оборони. Водночас, демократичні принципи, закріплені у Законі «Про національну безпеку України» передбачають, що цей механізм по можливості має бути максимально прозорим і підзвітним.

 

Новина по темі: КОМПАНІЯ «ТЕМП-3000» ДОСЯГНУЛА ВИПУСКУ 400 ШОЛОМІВ НА ДОБУ


Під час наданого йому слова, Генеральний директор Ліги Олександр Ясинський наголосив на важливості теми, винесеної на обговорення, і водночас зазначив, що закритість ДОЗу є лише частиною тих системних проблем, які підприємства оборонно-промислового комплексу усіх форм власності вимушені наразі вирішувати самотужки.

 

Новина по темі: «МОТОР СІЧ» РОЗРОБЛЯЄ ВІТЧИЗНЯНИЙ ГЕЛІКОПТЕР ЗДАТНИЙ ПІДНІМАТИ 16 ТОНН (ВІДЕО)


Олександр Ясинський підкреслив, що існуючі в ОПК негаразди потребують комплексного вирішення, реалізація якого неможлива без участі усіх гілок української влади. Тож, оскільки допомога державі в пошуку ефективних шляхів розв'язання існуючих проблем, за словами керівника виконавчої дирекції Ліги є надважливим завданням громадянського суспільства, ГС «Ліга оборонних підприємств України» підтримує напрацьовані експертами НАКО й учасниками круглого столу рекомендації та приєднується до їх підписання.

 

190620 Liga 2

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues