190624 PTRKOOS 0Дводенні змагання серед бойових розрахунків протитанкових ракетних комплексів та протитанкової артилерії операції Об’єднаних сил відбулись на одному з військових полігонів Донеччини.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу ООС.


Винищувачі ворожих танків та бойових броньованих машин зі складу Об'єднаних сил змагались у двох номінаціях: спортивній та професійній.

 

Новина по темі: ПТРК «СТУГНА-П» ДОВІВ СВОЮ ВИСОКУ ЕФЕКТИВНІСТЬ ТА СТОВІДСОТКОВУ ВЛУЧНІСТЬ НА ЗМАГАННЯХ ПРОТИТАНКІСТІВ ООС. ВІДЕО


У перший день воїни ООС повинні були у складі бойових розрахунків подолати півкілометрову дистанцію із численними перепонами. Ускладнювало проходження полоси те, що вправа виконувалась у повному бойовому спорядженні. Потрібно було не лише швидко пробігти певні відрізки дистанції, але й комбінувати силові та анаеробні вправи. Зокрема, переносити ящики з боєприпасами, у протигазі подолати умовно заражену ділянку місцевості, вразити ціль пострілом з автомата, кидати гранати на влучність та наприкінці дистанції провести медичну евакуацію постраждалого з підбитої техніки за допомогою евакуаційних строп.

 

 


Другий день був повністю присвячений демонстрації професійних навичок та виконанню практичних стрільб. Бойові розрахунки та екіпажі ПТРК «Штурм», «Конкурс», «Фагот», «Стугна-П», а також гарматні розрахунки протитанкової артилерії МТ-12 «Рапіра» по черзі виконували практичні стрільби по виданих цілях.

 

190624 PTRKOOS 1


Під час змагань протитанкісти продемонстрували високий рівень бойової готовності до застосування ПТРК та артилерії проти броньованих цілей противника. А також злагодженість військових колективів та непоборне прагнення здобути перемогу у змаганні.

 

190624 PTRKOOS 2


Підбиваючи підсумки заходу, командувач операції Об’єднаних сил генерал-лейтенант Олександр Сирський наголосив на важливості підтримання високого рівня практичних професійних навичок особового складу протитанкових підрозділів.

 

190624 PTRKOOS 3


Також Командувач ООС генерал-лейтенант Олександр Сирський нагородив учасників змагань грамотами. А ті, хто посів призові місця, окрім грамот отримали ще й грошові сертифікати. За перше місце – 5 тисяч гривень кожному члену бойового розрахунку. За друге та третє місце, відповідно, три та дві тисячі гривень.

 

190624 PTRKOOS 6


Варто додати, що досить успішно себе проявили бійці-протитанкісти з 81 ОАеМБр. Сами вони зайняли перше місце серед розрахунків ПТРК «Стугна-П». Крім того протитанкисти-десантники здобули друге та трете місця в номінаціях «Кращий розрахунок ПТРК «Фагот» та «Конкурс».

 

190624 PTRKOOS 5

 

Нагадаємо, подібні змагання проводилися й у серпні минулого року. При цьому ПТРК «Стугна-П», у такого роду заходах, брала участь вперше.

 

190624 PTRKOOS 4

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues