190625 Trenager 0198-й навчальний центр ВМС оголосив тендер на закупівлю спеціального автоматизованого комплексу для навчального класу підготовки операторів гідроакустичних засобів.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на «Український мілітарний портал».


Відповідний тендер був оприлюднений у системі публічних закупівель Prozorro.

 

Новина по темі: УНІКАЛЬНЕ ВОДОЛАЗНЕ СПОРЯДЖЕННЯ ДЛЯ ВМС ЗСУ ПРОХОДИТЬ ВИПРОБУВАННЯ В ОДЕСІ (ФОТО)


«Спеціальний автоматизований комплекс для навчального класу підготовки операторів гідроакустичних засобів» передбачає підготовку операторів буксованої гідроакустичної станції МГК-345 «Бронза» та гідроакустична станція МГ-335 «Платина».

 

Новина по темі: УКРАЇНСЬКА РАДІОГІДРОАКУСТИЧНА СИСТЕМА «ЯТРАНЬ» ПРИЙНЯТА НА ОЗБРОЄННЯ ЗСУ (ВІДЕО)


Обидві ці станції відносяться до ІІІ-го покоління, що почали надходити на озброєння у 60-70-х роках та встановлені на флагмані Військо-морських Сил ЗС України фрегаті «Гетьман Сагайдачний» (F130).

 

190625 Trenager 1


МГК-345 «Бронза» у свій час виготовлялась на Заводі «Красний Луч» в місті Хрустальний (колишній Красний Луч) в окупованій частині Луганської області та за часи Незалежності була розроблена її вітчизняна модернізація – «Бронза-МЭ-ЛУГАНЬ».


Розробка МГ-335 «Платина» розпочалась у 1967 році ЦНІІ «Морфизприбор», прийнята на озброєння у 1975 році та встановлювалась на протичовнові кораблі.

 

Новина по темі: НА ФЛОТІ СТВОРЯТЬ КОМПЛЕКС ДЛЯ ВОДОЛАЗНОЇ ПІДГОТОВКИ

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues