190627 Ukraina 0Утримання в Миколаєві крейсера «Україна», який стоїть там недобудований вже 28 років, потребує від держави близько 15 млн гривень на рік.

 

 


Цю інформацію оприлюднив Генеральний директор Держконцерну «Укроборонпром» Павло Букін в інтерв’ю виданню Цензор.НЕТ, повідомляє Defense Express.


При цьому ці гроші мусить сплачувати Концерн, бо Міністерство оборони України з 2014 року припинило фінансування.

 

Новина по темі: МІНОБОРОНИ ОФІЦІЙНО ПОВІДОМИЛО, ЩО КРЕЙСЕР "УКРАЇНА" ЙОМУ НЕ ПОТРІБЕН


«У 2012-13 рр. за договором з Міноборони на місяць оплачувалося 600 тисяч гривень. За сьогоднішніми цінами – близько 15 млн гривень на рік. Він же підключений до електроенергії, потрібно тримати живлення всіх систем. Однак у 2014 році Міноборони припинило оплату», - розповів глава Державного Концерну.

 

190627 Ukraina 1


Через відсутність фінансування «Миколаївський суднобудівний завод», на балансі якого знаходиться цей корабель, накопичив колосальні борги, які «Укроборонпром» повинен гасити з коштів, які б могли піти на розвиток підприємства.

 

Новина по темі: "СИЗИФІВ ТРУД МИКОЛАЇВСЬКИХ КОРАБЕЛІВ", АБО ЯК ОДИН КРЕЙСЕР ЦІЛИЙ ЗАВОД ПОТОПИВ


При цьому, до цього часу так і не прийняте рішення Уряду щодо долі крейсера.

 

Новина по темі: МИКОЛАЇВСЬКИЙ СУДНОБУДІВНИЙ ЗАВОД: ПРОКЛЯТТЯ КРЕЙСЕРА "УКРАЇНА"


«Було кілька варіантів постанов Уряду з цього крейсеру. Але жодне не прийнято. Все це – результат багаторівневої системи колективного прийняття рішень, коли міністр спорту або культури, наприклад, голосує за рішення по оборонці. Що стосується крейсера – держава повинна прийняти рішення по його майбутнє. Коли це майно стане операбельним, ми зможемо знайти рішення цієї проблеми», - відзначив Павло Букін.

 

190627 Ukraina 3


Він також додав, що без постанови Кабінету Міністрів, сам Концерн нічого зробити з кораблем не може й буде продовжувати марно витрачати мільйони та накопичувати борги.

 

Новина по темі: "УКРОБОРОНПРОМ" ПРОСИТЬ УРЯД ВІДШКОДУВАТИ ВИТРАТИ ЗАВОДУ ІМ. 61 КОМУНАРА ЗА УТРИМАННЯ РАКЕТНОГО КРЕЙСЕРА "УКРАЇНА"


«Без рішення Уряду я можу тільки, як Дон Кіхот стрибнути на млин. Адже майно – державне. Тому має бути рішення Уряду, яке базується на запиті Міноборони, наприклад, як пропонує «Укроборонпром» – реалізувати його на зовнішньому ринку», - наголосив директор Держконцерну.

 

190627 Ukraina 2

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues