190628 Yagorlik 00До кінця 2020-го на півдні Херсонщини закінчиться будівництво сучасного державного випробувального полігону, придатного для стрільб з усієї наявної номенклатури озброєння Сухопутних військ, Повітряних Сил та ВМС, а також випробування перспективної зброї великої дальності враження.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на АрміяInform.

 

Утілювати проєкт розпочали наприкінці минулого року: розробили концепцію, підготували проєктну документацію, провели низку тендерів, підписали договори з підрядниками. Створенням полігону займаються провідні фахівці Повітряних Сил ЗСУ.

 

Новина по темі: МОДЕРНІЗОВАНА ЗСУ-23-4М «ШИЛКА» ПРОЙШЛА ВИЗНАЧАЛЬНІ ВІДОМЧІ ВИПРОБУВАННЯ (ВІДЕО)


Натепер уже побудовано низку об’єктів інфраструктури, зокрема пункт управління. Завершуються роботи й з оснащення робочих місць управління авіацією й ведення протиповітряного бою сучасними технічними засобами, які є на озброєнні українського війська. Встановлено і модуль навчального корпусу, обладнано ґрунтову злітно-посадкову смугу.

 

190628 Yagorlik 2


У Командуванні Повітряних Сил запевняють: будівництво триває відповідно до графіка, а фінансування – ритмічне. Повної готовності полігон планово набуде до кінця наступного року.

 

Новина по темі: НА ПОЛІГОНІ ПРОЙШЛИ ВОГНЕВІ ВИПРОБУВАННЯ ВІДНОВЛЕНИХ ЗРК «ТОР» ТА «КУБ» Й МОДЕРНІЗОВАНИХ ЗРК С-125 ТА ЗСУ «ШИЛКА» (ВІДЕО)


«До кінця 2019-го маємо звести та обладнати низку об’єктів інфраструктури Державного випробувального полігону «Ягорлик», – розповів заступник командувача Повітряних Сил ЗС України з бойової підготовки генерал-лейтенант Павло Зуєв.

 

190628 Yagorlik 7


«Зокрема плануємо завершити спорудження сонячної електростанції, артезіанської свердловини, обладнати навчальні класи мультимедійними й інтерактивними засобами», - додав він.

 

Новина по темі: ЗСУ У ГРУДНІ ПРОВЕДУТЬ ПУСКИ З МОДЕРНІЗОВАНИХ ЗРК С-125-2Д1 ПО МОРСЬКИХ ТА НАДВОДНИХ ЦІЛЯХ


Водночас з будівництвом триває процес укомплектування особовим складом. Уже призначено керівництво полігону, яке займається відбором кандидатів і формуванням підрозділів відповідно до затвердженого штату.

 

190628 Yagorlik 6

 

Державний випробувальний полігон «Ягорлик» будують з використанням найкращих технологій енергоефективності та автономності. Він матиме власну електростанцію, що генеруватиме електроенергію за допомогою сонця та вітру й артезіанські свердловини. Його оснастять сучасними вимірювально-обчислювальними комплексами.

 

Новина по темі: ВІДНОВЛЕНИЙ ДИВІЗІОН С-300В1 ЗАЙНЯВ ПЕРШЕ МІСЦЕ СЕРЕД ПІДРОЗДІЛІВ ЗСУ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ БОЙОВИХ СТРІЛЬБ (ВІДЕО)


Відповідно до проєкту, його інфраструктуру утворюватимуть казарми покращеного планування на дві з половиною сотні осіб, гуртожиток на 100 місць, навчальний корпус, лазні, їдальні, автостоянки, пункт управління, штаб полігону і КПП. Передбачене і зведення технічно-складської зони з продовольчими та промисловими складами, пожежним депо, навісами для вантажної автотехніки, а також два вертолітні майданчики.

 

 

190628 Yagorlik 1

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues