190701 DANYLIUK 0Секретар РНБО України Олександр Данилюк в інтерв’ю виданню «Лівий Берег» заявив, що Укроборонпром, як концерн буде збережений, але повністю реформований. Мова йде про корпоративне управління, де має бути наглядова рада і професійний менеджмент.


Про це повідомляє Defense Express.


«Щодо Укроборонпрому багато ідей. Ми маємо забезпечити нормальне корпоративне управління, для цього має бути сильна наглядова рада і професійний менеджмент», зазначив Данилюк.


Також він наголосив: «Укроборонпром» - це бізнес. Він повинен бути максимально ефективним. Коли розмазують виробництво техніки по десяти заводам, про яку ефективність може йти мова? І ремонт, і виробництво потрібно сконцентрувати на кращих заводах, модернізувати і завантажити їх повністю. Люди забезпечені роботою, у них з'являється спеціалізація. І це дешевше».


Новина по темі: СЕКРЕТАР РНБО ОЛЕКСАНДР ДАНИЛЮК ОЧОЛИВ НАЦІОНАЛЬНИЙ КООРДИНАЦІЙНИЙ ЦЕНТР КІБЕРБЕЗПЕКИ


«Ще важливий момент - реформа повинна проходити із залученням громадських активістів, обов'язково. Тому що стільки негативу накопичилося в цій сфері, що ніхто не буде вірити, що можливі реальні перетворення», - додав секретар РНБО.

 

Читайте також англійською тут: UKROBORONPROM TO BE REFORMED – NSDC SECRETARY


Як раніше повідомляв Defense Express, Зеленський призначив Олександра Данилюка секретарем РНБО.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues