190702 PTRK 0Легкий 107-мм ПТРК «Корсар», розроблений ДККБ «Луч», під час застосування в зоні ООС, показав результативність на рівні 84%.

 

 


Про це розповіли під час доповіді на ХІ Міжнародній науково-технічній конференції «Перспективи розвитку озброєння та військової техніки Сухопутних військ», що пройшла у Львові, 16-17 травня ц.р., повідомляє Defense Express з посиланням на Ukrainian Military Pages.


«Прийнятий на озброєння у 2017 році легкий ПТРК «Корсар», яким комплектуються переважно штурмові підрозділи, показав результативність на рівні 84%», - йдеться в повідомленні.

 

Новина по темі: НА ДОНБАСІ ПРОТИТАНКИСТИ ООС ВИЗНАЧИЛИ КРАЩІ РОЗРАХУНКИ ПРОТИТАНКОВИХ КОМПЛЕКСІВ ТА ГАРМАТ (ВІДЕО)


Наголошується, що результативність більш потужного комплексу «Стугна-П» склала 71%.

 

190702 PTRK 2

Дистанційний постріл по мішені з 130-мм ПТРК «Стугна-П» під час змагань серед бойових розрахунків протитанкістів в зоні ООС. Червень 2019 року


«Вітчизняний ПТРК «Стугна-П» прийнятий на озброєння у 2011 році, а з початку агресії на Донбасі розпочав масово надходити у війська. Комплекс оснащений напівавтоматичною системою наведення за лазерним променем та має можливість дистанційного керування ракетою з використанням керування ракетою з використанням телевізійного каналу (до 75 м). За статистикою, 71% застосувань ПТРК «Стугна-П» виявилися успішними», - повідомляється у доповіді.

 

Новина по темі: ПОЛТОРАК: ПОСТАЧАННЯ НОВИХ ПТРК «СТУГНА» ТА «КОРСАР» ПРАКТИЧНО УНЕМОЖЛИВИЛИ ВИКОРИСТАННЯ ВОРОГОМ ТАНКІВ НА ДОНБАСІ (ВІДЕО)


Зазначається, що за певний період в зоні ООС ПТРК були застосовані 54 рази, знищено дві одиниці легкоброньованої та чотири одиниці колісної техніки, 23 вогневих точки та сім бліндажів. Втрати противника у живій силі орієнтовно досягли 75 військовослужбовців. Вартість витрачених ракет – близько 21 млн грн.

 

190702 PTRK 4

Оператор легкого ПТРК «Корсар» 30-ї ОМБр імені Костянтина Острозького веде вогонь по вогневій точці російських найманців на Світлодарській дузі. Лютий 2019 року


Для збільшення ефективності застосування українських протитанкових засобів, експерти радять доукомплектувати ПТРК «Корсар» та «Стугна-П» тепловізійними прицілами, ввести до штату підрозділів ПТРК колісних транспортних засобів (малошумних з високою мобільністю), ввести до номенклатури ракет термобаричні та осколково-фугасні БЧ, а також покращити підготовку операторів (у тому числі й укомплектувавши бригади ЗСУ сучасними тренажерами).

 

190702 PTRK 1

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues