190702 Torn 0 2Сьогодні, 2 липня, оприлюднені відеофакти ураження на Донбасі російського розвідувального пункту до складу якого входили новітні станції радіоелектронної розвідки та боротьби.

 

 


Відеофакт знищення ворожих цілей опублікував офіцер ЗСУ, який пише у Facebook під псевдонімом Dmitriy Müller, повідомляє Defense Express з посиланням на InformNapalm.


У описі до відео автор вказав, що одним з підрозділів ЗСУ 29 червня 2019 поблизу населеного пункту Майорове (Донецька область) було знищено дві російські станції розвідки «ТОРН-МД».

 

 


Повідомляється, що волонтери InformNapalm по власним каналам перехоплення інформації зафіксували 29 червня, що ураження насправді відбулося, проте мова може йти про два різних комплекси.


Один з яких насправді сучасний російський автоматизований мобільний комплекс радіоконтролю тактичного призначення «ТОРН-МД», а другий – російська станція перешкод Р-330Ж «Житель». Обидві ці системи працюють у зв’язці. «ТОРН»- веде розвідку, а «Житель» здійснює придушення. Тримати два комплекси «ТОРН» на одній позиції немає сенсу, це ще один факт на користь інсайдерських джерел InformNapalm.

 

190702 Torn 1


Зазначається, що ці технічні засоби є складними комплексами, якими можуть керувати виключно фахівці. Тому можна вважати, що крім ураження коштовних систем противника могли бути знищені й кадрові російські військовослужбовці.


Також волонтери InformNapalm провели геолокацію по вказаному відео і визначили точні координати знищення цих російських систем: 47°29’50.2″N 37°58’31.6″E.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues