190703 MO 0За даними військової розвідки, окупанти на Донбасі прискорили бойову підготовку своїх штабів та підрозділів, і при цьому через нехтування правилами безпеки наражають місцеве населення на небезпеку.

 

Як інформує УНН, про це повідомив під час брифінгу представник прес-центру Міністерства оборони України полковник Максим Праута.

 

«За інформацією ГУР МОУ, російське окупаційне командування прискорює проведення запланованих раніше заходів підготовки штабів та підрозділів окупаційного угрупування військ на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях. Зокрема, з серпня на липень перенесено терміни проведення низки двосторонніх командно-штабних навчань у 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ», - повідомив речник МОУ.

 

Водночас, за наведеними ним даними, «зросла інтенсивність заходів бойової підготовки, у т.ч. з виконанням стрільб з озброєння бойових машин і танків, а також стрілецької зброї».

 

Новина по темі: РОСІЯ ГОТУЄТЬСЯ ПЕРЕКИНУТИ В ОКУПОВАНИЙ КРИМ ЯДЕРНІ БОЄПРИПАСИ


«Варто наголосити, що через прискорення окупантами заходів бойової підготовки та нехтування при цьому заходами безпеки зріс рівень загроз безпеці місцевого населення. Так, 30 червня під час виконання одним із підрозділів російсько-окупаційних військ навчальних стрільб поблизу Сентянівки на тимчасово окупованій території у Луганській області були обстріляні декілька будинків жителів зазначеного населеного пункту», - зазначив він.

 

Як раніше повідомляв Defense Express, у війні проти України брали участь більше 5 тисяч російських офіцерів.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues