190703 Liga 0ГС «Ліга оборонних підприємств України» висловила своє занепокоєння ситуацією, що склалася навколо одного з учасників Ліги ТОВ «НВП «Темп-3000».

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу Ліги.


Занепокоєння спільноти приватних підприємств оборонного сектору вітчизняної економіки викликають дії представників Державного бюро розслідувань, які прямо чи опосередковано, без доказу вини призводять до підриву ділової репутації та фактичної паралізації роботи підприємства, яке виконує державне оборонне замовлення.


У Лізі наголошують на тому, що правоохоронні органи у своїй діяльності повинні дотримуватись не тільки правових, а й етичних норм. Кожне обвинувачення, якщо воно має місце, має бути обґрунтованим і доведеним у суді. До закінчення слідчих дій у ГС вважають неприпустимим розповсюдження правоохоронцями інформації, яка може нашкодити діловій репутації вітчизняних підприємств приватного сектору оборонно-промислового комплексу України.

 

Новина по темі: ЧЕРЕЗ ОБШУКИ В УПРАВЛІННІ РОЗВИТКУ ТА СУПРОВОДЖЕННЯ МАТЕРІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗСУ ЗУПИНЕНА ЗАКУПІВЛЯ ФОРМИ ТА СПОРЯДЖЕННЯ ДЛЯ АРМІЇ


На  думку членів Ліги, у той час, коли наша держава веде збройну боротьбу з ворогом, поширення у засобах масової інформації недоведених обвинувачень у відношенні будь-якого суб’єкта підприємницької діяльності оборонного сектору дискредитує не стільки його, як весь оборонно-промисловий комплекс України перед українською та світовою спільнотою, створює чутки та викликає нездоровий ажіотаж у суспільстві.


«Закликаємо правоохоронні органи припинити практику публічних звинувачень без доведення факту злочину у відношенні до вітчизняних підприємців-виробників оборонної продукції, які не тільки озброюють українське військо, а й своєчасно сплачують податки до бюджету та надають робочі місця українським громадянам», - наголосили у зверненні «Ліги оборонних підприємств України».


Нагадаємо, в результаті процесуальних дій Державного бюро розслідувань, тимчасово зупинена закупівля форми та спорядження для Збройних Сил України. Окрім обшуків та вилучення документації й комп’ютерів у Головному управлінні розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ, схожі дії слідчі ДБР проводять і на підприємстві, що є основним постачальником бронежилетів та шоломів на потреби ЗСУ - ТОВ «НВП «Темп-3000».

 

Новина по темі: КОМПАНІЯ «ТЕМП-3000» ДОСЯГНУЛА ВИПУСКУ 400 ШОЛОМІВ НА ДОБУ

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues