190704 SOF 0Один з підрозділів Сил спеціальних операцій ЗС України повернувся з міжнародних навчань «Trojan Footprint-2019», які проходили в червні 2019 року у Республіці Болгарія.


Як інформує Defense Express, про це повідомляється на офіційному сайті МО України.


Проходили навчання на базі 68 бригади ССО ЗС Республіки Болгарія, де і базувалися представники навчань. Українські бійці здобули колосальний досвід співпраці як у тактиці малих груп, відпрацювали дії підрозділів ССО під час висадки повітряним судном та евакуації, що ще більше наблизило ССО ЗС України до інтеграції у систему ССО Північно-Атлантичного Альянсу.

 

190704 SOF 1


Публікація по темі: СИЛИ СПЕЦІАЛЬНИХ ОПЕРАЦІЙ УКРАЇНИ: ЕКСКЛЮЗИВНЕ ІНТЕРВ’Ю ІЗ КОМАНДУВАЧЕМ ССО ІГОРЕМ ЛУНЬОВИМ


Слід відзначити, що український підрозділ вперше брав участь в навчаннях «Trojan Footprint-2019», до яких були залучені більше 2 тисяч військовослужбовців спеціальних операцій з 15 країн.


Зазначається, що навчання «Trojan Footprint-2019» призначені для перевірки рівня взаємодії між підрозділами спеціальних операцій різних країн в умовах гібридної війни та збройного конфлікту.

 

190704 SOF 2


Як раніше повідомляв Defense Express, український підрозділ сертифікований як Сили швидкого реагування НАТО.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues