190704 KOS 0На сьогодні Об'єднані Сили достатньо укомплектовані для виконання завдань по стримуванню російської агресії, набагато краще підготовлені та оснащені ніж у 2014 році.

 

 

Про це в ексклюзивному інтерв’ю Defense Express розповів командувач Об'єднаних сил генерал-лейтенант Олександр Сирський.

 

«На сьогодні ОС укомплектовані необхідними силами та засобами, достатніми для виконання поставлених завдань. Якщо порівнювати з 2014 роком, то ми набагато краще готові та оснащені не лише новим озброєнням, а й оновленим та модернізованим», - наголосив Олександр Сирський.

 

Окремо командувач відмітив і появу в ЗСУ сучасних протитанкових комплексів українського виробництва.

 

«З масовою появою на передовій ПТРК «Стугна-П» нам вдалося отримати перевагу на лінії розмежування, адже на сьогодні ми вже можемо у випадку порушення противником своїх зобов’язань застосовувати власні протитанкові засоби на відстань до п’яти кілометрів, що значно більше тих можливостей, які має противник. Це дозволяє тримати ворога на далекій відстані та повністю контролювати його дії», - підкреслив генерал-лейтенант Сирський.

 

190624 PTRKOOS 5

190624 PTRKOOS 6

 

 

«Використання новітніх БПЛА вивело застосування військ на більш якісний рівень в контексті добування відомостей про противника, попередження його можливих дій, наведення артилерії тощо», - зазначив Командувач, додавши, що оновлена українська система спостереження. «створює великі проблеми» для ворога. Спеціально обладнана на лінії зіткнення система спостереження, дає можливість в масштабі реального часу відстежувати дій противника. «За допомогою цієї системи ми не лише бачимо їх на значній відстані, а й фіксуємо скоєні порушення», - наголосив командувач ОС.

 

Окрім технічних засобів багато уваги приділяється й підготовці бійців Об'єднаних сил та залагодженню підрозділів і частин, для чого регулярно проводяться різноманітні навчання. Командувач ОС зазначив, що «це сприяє навченості особового складу та підвищенню його здатності вирішувати складні завдання в реальних бойових умовах».

 

 

«Хочу наголосити, що зараз ЗС України входять до числа небагатьох армій Світу, що мають успішний досвід протистояння армії ядерної держави. З огляду на це ми маємо постійно удосконалюватись й надалі – підвищувати знання, уміння та навички бійців, злагодженість екіпажів,підрозділів та з’єднань, а також насичувати бойові підрозділи сучасними ОВТ», - наголосив Олександр Сирський.

 

«Ми маємо протиставити противнику нашу якісну та технологічну перевагу, взявши за точку відліку максимальне збереження життя захисників України», - зазначив командувач ОС.

 

Більше подробиць про ситуацію довкола проведення операції Об’єднаних сил на Сході України, російську агресію, новітнє озброєння, бойову підготовку і багато іншого  – незабаром в ексклюзивному інтерв’ю командувача Об'єднаних сил генерал-лейтенанта Олександра Сирського для Defense Express.

 

Новини по темі: 

 

КОМАНДУВАЧ ОС ПРЕДСТАВИВ ДЕЛЕГАЦІЇ США ДОКАЗИ АГРЕСІЇ РФ НА ДОНБАСІ

 

НА ДОНБАСІ ПРОТИТАНКИСТИ ООС ВИЗНАЧИЛИ КРАЩІ РОЗРАХУНКИ ПРОТИТАНКОВИХ КОМПЛЕКСІВ ТА ГАРМАТ (ВІДЕО)

 

КОМАНДУВАЧ ОС ОЛЕКСАНДР СИРСЬКИЙ ПЕРЕВІРИВ ГОТОВНІСТЬ НА ПЕРЕДОВИХ ПОЗИЦІЯХ (ФОТО)

 

Публікації по темі: НОВИЙ КОМАНДИР НА ДОНБАСІ: ЩО ВІДОМО ПРО ГЕНЕРАЛА СИРСЬКОГО

190704 KOS 2

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues