190704 RNBO 0Секретар Ради національної безпеки і оборони України О. Данилюк повідомив, що буде створений Координаційний центр з впровадження реформ оборонно-промислового комплексу як робочий орган РНБО України, пріоритетним завданням якого стане реформування Державного концерну «Укроборонпром».

 

 


Про це Секретар Ради національної безпеки і оборони заявив під час міжвідомчої наради з реформування оборонно-промислового комплексу, повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу РНБО.


В нараді взяли участь Заступник Міністра економічного розвитку та торгівлі України, Голова Державної аудиторської служби України, представники Наглядової ради та керівництва ДК «Укроборонпром» та експерти Апарату РНБО України.

 

Новина по темі: СЕКРЕТАР РНБО ОЛЕКСАНДР ДАНИЛЮК ОЧОЛИВ НАЦІОНАЛЬНИЙ КООРДИНАЦІЙНИЙ ЦЕНТР КІБЕРБЕЗПЕКИ


За словами Секретаря РНБО України, Координаційний центр має здійснити швидкий та всебічний аналіз нинішньої ситуації, обрати оптимальну модель реформування сфери ОПК, зокрема, в частині повного виключення ймовірності вчинення корупційних дій та участі політиків в цій сфері, а також ефективно координувати процес імплементації реформ.

 

Новина по темі: СЕКРЕТАР РНБО ПРОВІВ ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКАМИ НЕЗАЛЕЖНОГО АНТИКОРУПЦІЙНОГО КОМІТЕТУ З ПИТАНЬ ОБОРОНИ


Учасники ухвалили рішення про розробку програми реформування системи управління Концерном та впровадження законодавчих ініціатив у сфері ОПК, створення діючого механізму громадського контролю. Засідання групи будуть відбуватися на регулярній основі.

 

Новина по темі: СЕКРЕТАР РНБО: УКРОБРОНПРОМ БУДЕ РЕФОРМОВАНИЙ

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues