190704 TrenagerMi24 0Львівське приватне ТОВ «Маркет-Матс», що проєктує й виготовляє новітні авіаційні тренажери 4-5-го поколінь, розробили й виготовили новий тренажер для вишколу пілота гелікоптера Мі-24П.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на АрміяInform.

 

Публікація по темі: КАК ПОВЫСИТЬ УРОВЕНЬ ПОДГОТОВКИ ВОЕННЫХ – РЕЦЕПТ ОТ «МАРКЕТ-МАТС»


Львівські фахівці вже мають досвід зі створення тренажерів для літаків типу МіГ-29 та Л-39, які успішно використовують для підготовки бойових льотчиків. Власні розробки в цьому сегменті підприємство неодноразово представляло на міжнародних виставках зброї. Крім того 9 таких комплексів підприємство поставило Міністерству оборони України.

 

190704 TrenagerMi24 4

 

«У наших розробках прагнемо використовувати сучасні технології», – розповів керівник конструкторського відділу підприємства Юрій Борис.

 

Новина по темі: МОУ ПРИЙНЯЛО НА ОЗБРОЄННЯ НОВИЙ НАЗЕМНИЙ ТРЕНАЖЕР ДЛЯ ГЕЛІКОПТЕРІВ МІ-8МСБ-В ВІД «МОТОР СІЧ»


«Тренажер має повністю відтворювати антураж справжнього літального апарату і роботу всіх його систем керування. Крім цього, за допомогою науковців Національного університету «Львівська політехніка», які успішно працюють у проєктуванні лінійних двигунів, ми створили унікальну систему, що стовідсотково відтворює реакцію на рухи справжніх органів керування. Тоді пілот не відчуває різниці між літаком і тренажером. Це значно підвищило якість наших розробок, і, звісно, вишкіл пілотів», - відзначив він.

 

190704 TrenagerMi24 3


«Найголовніше в авіаційному тренажері – це максимальна ідентичність щодо справжнього літального апарату», – наголосив працівник підприємства, льотчик-снайпер полковник у відставці Володимир Пастухов.

 

Новина по темі: ПАТ «МОТОР СІЧ» ПРОВІВ УСПІШНУ СЕРТИФІКАЦІЮ КОМПЛЕКСНОГО ТРЕНАЖЕРУ ГЕЛІКОПТЕРУ МІ-2


«Згідно із нинішніми стандартами така відповідність повинна бути не нижчою за 95 відсотків. Якщо тренажер не відповідає цим вимогам, то льотчик набуде хибних навичок, а це неприпустимо», - додав Володимир Пастухов.

 

 

Комплекс гелікоптера Мі-24П готовий до експлуатації, наприклад, в авіаційному навчальному закладі. Але на підприємстві вже планують його вдосконалення до варіанту Мі-24ПУ1, який потрібен у військових частинах армійської авіації. Його програмне забезпечення є складнішим, з урахуванням нових та модернізованих приладів і систем гелікоптера, а також бойового досвіду дій на Сході України.

 

190704 TrenagerMi24 2

 

Стаціонарний тренажер пілота гелікоптера Мі-24П (кваліфікаційного рівня FTD), індекс ТПВ-М24П забезпечує можливість відпрацювання льотчиком наступних основних завдань:

 

Публікація по темі: АВІАТРЕНАЖЕРИ ДЛЯ ПС ЗС УКРАЇНІ – ПОТРЕБИ ТА ВИМОГИ

 

- перевірка систем гелікоптера перед запуском двигунів;
- підготовка двигунів (ТВЗ-117ВМА) до запуску, запуск і випробування силової установки;
- перевірка роботи бортової апаратури та систем гелікоптера;
- підготовка до вирулювання і рух по руліжних доріжках (РД) і злітно-посадковій смузі (ЗПС), вдень і вночі;
- зліт по-гелікоптерному та по-літаковому, набір висоти з візуальною орієнтацією і за приладами в простих і складних метеоумовах, політ по колу;
- польоти в зону на пілотаж, виконання фігур пілотажу (віражі, розвороти, вісімки, змійки, спіралі, бойовий розворот, пікірування, гірка, розворот і поворот на гірці), пілотування за приладами в усьому діапазоні висот, швидкостей;
- польоти за маршрутом візуально і з використанням радіотехнічних засобів орієнтування і виходу на ціль в заданий час, в простих і складних метеоумовах;
- польоти на бойове маневрування з метою подолання протиповітряної оборони противника на маршруті і в районі цілі, з відпрацюванням атак по наземних і надводних цілях;
- виконання польотів на застосування засобів ураження по наземних (надводних) і повітряних цілях;
- захід на посадку і посадка по-гелікоптерному або по-літаковому, з використанням посадкових систем, в простих і складних метеоумовах;
- відпрацювання дій в особливих випадках польоту, передбачених ІЕВ, за винятком відмов, які технічно не можуть бути реалізовані на тренажері.

 

190704 TrenagerMi24 05

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues