190704 TehnikaRF 0Донбас використовується окупантами в якості полігону для перевірки можливостей сучасних російських озброєнь та військової техніки.

 

 

 

Про це в ексклюзивному інтерв’ю Defense Express розповів командувач Об'єднаних сил генерал-лейтенант Олександр Сирський.

 

Командувач повідомив, що російське військове керівництво насичує окупаційний контингент сучасними засобами вогневого ураження, комплексами розвідки та радіоелектронної боротьби, засобами зв'язку та іншими новітніми засобами задля досягнення переваги над Об’єднаними силами. 

 

«Одночасно відбуваються дослідження функціонального та технологічного призначення нових зразків озброєнь у бойових умовах. Наразі Донбас використовується окупантами в якості полігону для перевірки можливостей сучасних російських озброєнь та військової техніки», - зазначив Олександр Сирський.

 

190704 TehnikaRF 1

Башта одного зі знищених ЗСУ російських Т-72Б3 (зразка 2011 року) у серпні 2014 року неподалік від Іловайська

 

Так, зафіксовано безліч фактів застосування підрозділами окупаційних військ танків Т-72БА (зразка 1999 року) та Т-72БЗ (зразка 2011 року), бойових-броньованих машин БТР-82А, БТР-80 з прицілом ТКН-4ГА, БМД-2 ГІЛ, бронеавтомобілів «Рись», «Тигр», ГАЗ 3937 «Водник», КамАЗ-43269 «Вистрел», «Мустанг», артилерійських систем 2Б16 «Нона-К», РСЗВ «Торнадо», ЗРГК «Панцирь-С1», РЛС «Каста-2Е2», підсистем управління ППО тактичної ланки «Барнаул-Т», ПЗРК «Верба», і багато іншого.

 

190704 TehnikaRF 2

Т-90А РФ на дорозі між нп Придорожнє та Новоганнівка. Луганська область. Серпень 2014 року

 

Особливої уваги потребують завезені РФ на Донбас засоби РЕБ. Серед виявлених нами є станція Р-330 «Житель», СПР-2М «Ртуть-БМ», РБ-34ІВ.

 

 

 

«Леєр», Р-378Б «Борисоглебськ-2», комплекс РЕБ 1Л269 «Красуха-2», комплекс РЕБ РБ-109А «Биліна», станція «Репелент».

 

190704 TehnikaRF 3

ББМ КамАЗ-43269 «Вистрел» знищений ЗСУ під Дебальцевим (ліворуч) та інший у Луганську (січень 2015 року)

 

В підрозділах повітряної розвідки окупаційних військ також інтенсивно використовуються прийняті на озброєння РФ БПЛА «Орлан-10», «Гранат», Тахіон», «Елерон», «Застава» і багато іншого.

 

190704 TehnikaRF 6

Тактичний БПЛА «Форпост». Збитий 20 травня 2015 року ЗСУ та впавший поблизу нп Водяне, що у Донецької області

 

«Перелік саме сучасної російської зброї, що є на озброєнні військ противника є достатньо великим. При цьому, застосування російського новітнього озброєння, зокрема, це стосується РЕР, РЕБ та ППО, покладається переважно на російських військових, які перебувають на тимчасово окупованій територій Донецької та Луганської областей», - відзначив командувач ОС. 

 

190704 TehnikaRF 4

Російський БТР-82АМ знищений ЗСУ біля Новосвітлівки у Луганській області у серпні 2014 року

 

О.Сирський також зазначив, що останнім часом відмічається значне зростання інтенсивності застосування противником сучасних керованих артилерійських боєприпасів «Краснополь» калібру 152-мм російського виробництва. 

 

«Окрім згаданого «Краснополя», також під час збройного протистояння противник використовував керовану міну КМ-8 «Грань» - це було зафіксовано у 2016 році», - додав він.

 

190704 TehnikaRF 7

Російські найманці на Донбасі позують з 12,7 міліметровим снайперським комплексом 6C8 (АСВ «Корд»/КСВК) та ВСС «Вінторєз» 9 мм

 

До зони проведення ООС заходять російські професійні снайпери, які застосовують новітні гвинтівки з новими кулями з високою ефективністю ураження виробництва РФ. Крім того, противник намагається використовувати сучасні засоби контрснайперської боротьби.

 

Командувач Об'єднаних сил наголосив, що «зараз ЗС України входять до числа небагатьох армій Світу, що мають успішний досвід протистояння армії ядерної держави. При цьому ми діємо в операційному середовищі на якому використовуються найсучасніші засоби розвідки, РЕР та РЕБ, зв’язку, БПЛА, бронетехніка, високоточні засоби та інші».

 

«З огляду на це ми маємо постійно удосконалюватись й надалі – підвищувати знання, уміння та навички бійців, злагодженість екіпажів, підрозділів та з’єднань, а також насичувати бойові підрозділами сучасними ОВТ. Ми маємо протиставити противнику нашу якісну та технологічну перевагу, взявши за точку відліку максимальне збереження життя захисників України», - зазначив Олександр Сирський.

 

Дізнатись більше - читайте інтерв'ю з  командувачем ОС: ОЛЕКСАНДР СИРСЬКИЙ: «МИ СТОЇМО НА ЗАХИСТІ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ ПО ОБИДВА БОКИ ЛІНІЇ РОЗМЕЖУВАННЯ»

 

Публікації по темі: 

 

НОВІ ФАКТИ ПРО РОСІЙСЬКИЙ КОМПЛЕКС «ЗООПАРК-1» НА ДОНБАСІ

 

РОСІЙСЬКИЙ КОМПЛЕКС «ЛЕЄР-3» ЗНОВУ ЗАФІКСОВАНО НА ДОНБАСІ

 

Новини по темі: 

 

ЗСУ НА ДОНБАСІ ЗНИЩИЛИ 2 НОВІТНІ РОСІЙСЬКІ СТАНЦІЇ РЕБ/РЕР (ВІДЕО)

 

МІСІЯ ОБСЄ ЗНОВУ ВИЯВИЛА НОВІТНІ РОСІЙСЬКІ СИСТЕМИ РЕБ НА ДОНБАСІ

 

 

 

 

 

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues