190707 KOZAK 0Український бронеавтомобіль «Козак-2М1», пройшов державні випробування, під час яких спеціалісти Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки, що в Чернігові тестували машину у подоланні броду, болотистої місцевості, зимового бездоріжжя, десантування через верх та інших завдань.


Як інформує Defense Express, про це повідомляє АрміяInform.


«У машині встановлена повністю незалежна підвіска, яка дозволила підвищити корисне навантаження та плавність ходу. Є можливість блокування всіх коліс. Машина досить прохідна — випробування прохідності відбувалися у місцях для руху суто гусеничної техніки», — розповів старший науковий співробітник ДНДІ ВС ОВТ Сергій Кузін.


Новина по темі: ЦЕНТР АЕРОРОЗВІДКИ ЗСУ ЗАМОВИВ МОДЕРНІЗАЦІЮ БРОНЕМАШИНИ «КОЗАК-2»


Загалом машина без суттєвих поломок, наїздила 15 тисяч кілометрів. Також була випробувана робота озброєння, що встановлюється на дах автомобіля у спеціальній турелі. Після серії стрільб внесено конструктивні зміни в станок для кулемета НСВ калібру 12,7 мм.


Як розповіли чернігівські науковці, ця модифікація має ще низку переваг над попередніми бронеавтомобілями «Козак». Наприклад, до понад 1000 км збільшено запас ходу, а також з 1 м до 120 см — глибину подолання броду.


Як раніше повідомляв Defense Express, на полігоні під Житомиром випробували броньованих «Козаків» (фото).

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues