190708 Aeropraktika 0Українське підприємство «Аерокоптер» вже виготовило 102 одиниці авіаційної техніки, та експортує свою продукцію у понад два десятки країн світу.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на «Національний Промисловий Портал».


З початку серійного виробництва надлегких гелікоптерів АК1-3, яке стартувало у 2009 році, вітчизняне підприємство «Аерокоптер» виготовило 102 таких літальних апарати. Основні виробничі потужності компанії знаходяться в Полтаві, експериментальний цех та обладнання для виробництва певної номенклатури комплектуючих знаходиться під Києвом, в селищі Гора.

 

Новина по темі: ДПСУ У НАЙБЛИЖЧІ ДВА РОКИ ОТРИМАЄ 24 СУЧАСНИХ ПАТРУЛЬНИХ ВЕРТОЛЬОТИ


Гелікоптери компанії були експортовані у 21 країну світу.

 

190708 Aeropraktika 1

Виробничий майданчик компанії «Аерокоптер» в Полтаві / Фото: Національний Промисловий Портал


Найбільшим замовником вертольотів АК1-3 є Судан. Туди відправлено півтора десятка одиниць цієї техніки. Найбільшої популярності в країні продукт компанії отримав від поліції та спеціальних служб, що займаються оглядом берегової лінії та річок. Легкий двомісний гелікоптер чудово придатний для патрулювання території та переслідування злочинців. Саме в цій африканській країні експлуатуються три гелікоптери АК1-3 VIDEO з системою спостереження та відеофіксації.

 

Новина по темі: УКРАЇНСЬКІ ЛЕГКІ ВЕРТОЛЬОТИ SL-231 «СКАУТ» ТА АК1-3 «СЛАВА» ПРОЙШЛИ ЛЬОТНІ ВИПРОБУВАННЯ НА ПОЛІГОНІ ЗСУ (ВІДЕО)


Також гелікоптери компанії «Аерокоптер» літають у Китаї, Узбекистані, Польщі, Франції, США, Бразилії та інших державах. Замовники, перш за все, звертають увагу на ціну та якість продукції, що отримають за витрачені кошти. В цьому сегменті український гелікоптер є найкращим.

 

190708 Aeropraktika 2

Відкриття першого у Європі центру з обслуговування персональних гелікоптерів та автожирів спільно з польськими компаніями Celier Aviation та Argo.Aero / Фото: Національний Промисловий Портал


Варто зазначити, що у 2017 році компанія спільно з європейськими партнерами відкрила у Польщі підприємство з продажу та обслуговування українських гелікоптерів АК1-3. Також триває робота по оптимізації гелікоптера АК1-3 для більшої кількості європейських замовників, шляхом установки на нього бельгійського двигуна UL-350.

 

Новина по темі: АТ «МОТОР-СІЧ» ПРЕЗЕНТУВАЛО МОДЕРНІЗОВАНИЙ ГЕЛІКОПТЕР МІ-8МСБ ЗІ «СКЛЯНОЮ КАБІНОЮ»


Для України компанією було виготовлено 8 гелікоптерів, 4 з яких — для різноманітних випробувань, а ще 4 – для навчання пілотів у Кременчуцькому льотному коледжі. Це й не дивно, простота управління та гарний огляд з кабіни дозволяють новачкам легко освоїти ази управління вертольотами при правильній навчальній програмі.

 

Новина по темі: «СОФТЕКС-ІНВЕСТ» ПРЕДСТАВИЛА УКРАЇНСЬКИЙ БАГАТОЦІЛЬОВИЙ ВЕРТОЛІТ VV-2 (ВІДЕО)

 

На сьогодні виробничі можливості компанії дозволяють їй виготовляти в середньому до 24 гелікоптерів на рік. Цього більш ніж достатньо на даному етапі, але при великому замовленні компанія готова до збільшення темпів виробництва.

 


Варто додати, що компанія представляла свою машину й українським силовикам. Так у вересні минулого року на чернігівському полігоні ЗСУ були випробувані льотно-технічні характеристики АК1-3 «Слава». Зо польотами спостерігав й колишній Секретар РНБО Олександр Турчинов.

 

Публікація по темі: ГВИНТОКРИЛІ МАШИНИ ПО-УКРАЇНСЬКИ


Довідка:


Легкій вертоліт «Слава» має максимальну швидкість 186 км/год, а дальність польоту 350 км. Корисне навантаження АК1-3 – 1-2 пілоти чи 252 кг. Дослідний зразок двомісного вертольота АК-1 (чи ЗА-6 «Санька») був розроблений ще у 1999 році вперше піднявся у повітря у жовтні 2001 року.
Розробник ТОВ «КБ Аерокоптер» (м. Полтава).

 

190708 Aeropraktika 3

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues