190710 MotorSich 0Антимонопольний комітет України (АМКУ) почав розгляд справ про концентрацію в угоді по отриманню Skyrizon Aircraft Holdings Limited (Британські Віргінські о-ви) та державним концерном «Укроборонпром» спільного контролю над ПАТ «Мотор Січ».

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на «Інтерфакс-Україна».


«Ці концентрації є етапами багатоступеневої угоди, що спрямована на придбання компанією Skyrizon Aircraft Holdings Limited та державою Україна в особі ДК «Укроборонпром» спільного контролю над ПАТ «Мотор Січ», - зазначає АМКУ.

 

Новина по темі: АТ «МОТОР-СІЧ» ПРЕЗЕНТУВАЛО МОДЕРНІЗОВАНИЙ ГЕЛІКОПТЕР МІ-8МСБ ЗІ «СКЛЯНОЮ КАБІНОЮ»


За його інформацією, мова йде про три угоди: з купівлі Skyrizon акцій компаній Granum Corporation (Панама), Likatron Enterprises Limited (Кіпр) та Reckoner Investment Holdings Limited (Кіпр), що забезпечує понад 50% голосів у їх вищих органах управління.

 

Новина по темі: МОДЕРНІЗОВАНИЙ «МОТОР СІЧ» ГЕЛІКОПТЕР МСБ-8 ПІД ЧАС ВИПРОБУВАНЬ ПОСТАВИВ НОВИЙ РЕКОРД (ВІДЕО)


АМКУ зазначає, що справи відкриті з метою проведення поглибленого дослідження впливу концентрації на ринки: авіаційних двигунів для літаків і вертольотів і комплектуючих до них; технічного обслуговування і ремонту авіаційних двигунів і промислових газотурбінних приводів.


Комітет приймає зауваження і пропозиції з цих концентрацій до 22 липня, відзначається в повідомленні.

 

Новина по темі: У ПЕРШІЙ ПОЛОВИНІ 2019 РОКУ «МОТОР СІЧ» ЗАПУСТИТЬ ЛІНІЮ ПО ВИРОБНИЦТВУ ВЛАСНИХ ГВИНТІВ ДЛЯ ВЕРТОЛЬОТІВ

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues