190710 Izmail 0На підприємстві ТОВ «Дунайсудосервіс» було завершено доковий ремонт корабля морської охорони Державної прикордонної служби України «Ізмаїл» (BG-84).

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу українського підприємства.

 

Новина по темі: ЗАВЕРШЕНО ДОКОВИЙ РЕМОНТ КОРАБЛЯ МОРСЬКОЇ ОХОРОНИ ДПСУ «ЛУБНИ»


На кораблі «Ізмаїл» (BG-84) були проведені роботи з очищення дефектації та ремонту корпусу корабля, а також ремонту гвинто-рульового комплексу.

 

Новина по темі: КОРАБЕЛЬ МОРСЬКОЇ ОХОРОНИ ДПСУ «НІЖИН» ПРОЙШОВ ДОКОВИЙ РЕМОНТ


«Ремонт корабля виконаний в строк і його якість задовольнила всі вимоги екіпажу. Після закінчення ремонту на корпус корабля нанесено камуфляжне покриття»,- повідомила прес-служба «Дунайсудосервіс».

 

190710 Izmail 1


Нагадаємо, перед цим на підприємстві було проведено ремонт двох аналогічних кораблів проєкту 1204 «Джміль» - «Ніжин» (BG-83) та «Лубни» (BG-82). Також було завершено ремонт артилерійських установок ПТ-76Б для цих катерів.

 

Новина по темі: ВІДРЕМОНТОВАНІ ГАРМАТИ ТРЬОХ КОРАБЛІВ МОРСЬКОЇ ОХОРОНИ ДПСУ ПОЧАЛИ ВИПРОБУВАННЯ БОЙОВИМИ СТРІЛЬБАМИ (ВІДЕО)


Кораблі морської охорони проєкту 1204 «Джміль» це проєкт річкових артилерійських кораблів часів СРСР, призначені для несення дозорної служби на річках та озерах, підтримки сухопутних військ артилерійсько-кулеметним вогнем, перевезення особового складу з озброєнням під час переправ і дій у басейнах річок, а також для дій в прибережних мілководних районах морів.

 

190710 Izmail 2

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues