190710 Parad 0Цього року не проводитимуть військового параду на День Незалежності України, натомість всім військовим виплатять додаткові премії на загальну суму 300 мільйонів гривень.

 

 


Таке рішення учора, 9 липня, озвучив Президент України Володимир Зеленський у своєму Facebook, повідомляє Defense Express.


«Зазвичай 24 серпня, на День Незалежності України у нас проходить військовий парад, такий помпезний і точно недешевий. Мені здається, що цього року замість параду краще ці гроші виділити нашим героям, нашим військовим. І ми прийняли рішення виділити 300 мільйонів гривень на премії. Всім нашим військовим», - відзначив Володимир Зеленський.

 

Новина по темі: ЗЕЛЕНСЬКИЙ НАЗНАЧИВ АБРОМАВИЧУСА ЧЛЕНОМ НАГЛЯДОВОЇ РАДИ «УКРОБОРОНПРОМУ»


«Частувати наших герої ми будемо, святкувати День Незалежності теж будемо. Але буде новий формат», - додав він.

 

 


Варто відзначити, що ініціативу по скасуванню параду підтримали не всі політики та чиновники. Так Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, вважає, що парад потрібен.

 

Новина по темі: ПРЕЗИДЕНТ ЗЕЛЕНСЬКИЙ НАЗНАЧИВ КЕРІВНИКОМ ГЕНШТАБУ ЗСУ РУСЛАНА ХОМЧАКА


«Вважаю, парад потрібен, і він має стати парадом гідності й доблесті нашого війська, вираженням шани до військового. Я доручаю Мінфіну і Міноборони прорахувати витрати на проведення параду – не за рахунок підвищення соціальних стандартів, а за рахунок інших джерел», – сказав Володимир Гройсман.

 

Новина по темі: ЗЕЛЕНСЬКИЙ ЗАТВЕРДИВ НОВИЙ СКЛАД РАДИ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ Й ОБОРОНИ УКРАЇНИ

 

«Разом з тим пропозиція Президента України про направлення 300 млн грн на підвищення стандартів для воїнів – також правильна. І я її підтримую. Питання фінансового забезпечення нашого воїна було і є одним з пріоритетних. Український військовий вже отримує понад 10 тис. грн», - додав він.

 

Новина по темі: ПРЕЗИДЕНТ УВІВ ДО НАГЛЯДОВОЇ РАДИ “УКРОБОРОНПРОМУ” НОВИХ ЧЛЕНІВ


Нагадаємо, законодавством визначена чисельність Збройних Сил України у кількості, яка не перевищує 250000 осіб, у тому числі 204000 військовослужбовців. Таким чином «парадні» премії для військових (при рівному розподілу коштів) мають скласти приблизно 1200/1500 гривень.

 

Новина по темі: ПРЕЗИДЕНТ ЗАСЛУХАВ ДОПОВІДЬ РУСЛАНА ХОМЧАКА ЩОДО СТАНУ СПРАВ У ЗБРОЙНИХ СИЛАХ УКРАЇНИ

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues