160405 shkval0ДП «КБ «Артилерійське озброєння» може розширити виробництво стволів. Сподіватися на це дозволяють рішення, яке прийняв ДК «Укроборонпром» стосовно його додаткового фінансування на повну модернізацію та переоснащення верстатного парку і придбання нового обладнання за півтора року.

 

Це, як повідомляє «Народна армія», дозволить підвищити конкурентоспроможність продукції заводу та розширити спектр виробництва. Завдяки цьому «КБ «Артилерійське озброєння» зможе посилити свої позиції і на світових ринках. А надто із урахуванням того, що їхні основні конкуренти — росіяни нині обмежені міжнародними санкціями. Бо раніше всі експортні поставки в цьому сегменті ринку перекривали саме вони.

 

За оцінками експертів, капіталовкладення у виробництво за п’ять років здатні зробити «КБ «Артилерійське озброєння» лідером у своєму сегменті. Тож перспективи в підприємства широкі, адже попит на продукцію КБ «Артилерійське озброєння» в арміях країн світу чималий, особливо у країнах Близького Сходу, Африки, Середньої Азії.

 

Вже зараз на ДП «КБ «Артилерійське озброєння»  використовують унікальну технологію електрошлакового лиття порожнин і суцільного перетину виливки. Підприємство володіє унікальною технологією виготовлення довгомірних (до 5,5 м) порожнистих зливків, метал яких навіть у недеформованому вигляді за характеристиками перевищує кований. Ця особливість технології також приваблює іноземного замовника.

 

А головною «фішкою» виробництва є технологія виконання нарізів у каналі ствола гармати за допомогою методу електрохімічної обробки. Це забезпечило нарізи стабільної геометрії і високоточних розмірів по довжині ствола. І цей процес науковці постійно вдосконалюють.

 

160405 stvol1

 Зразок заготовки ствола виробництва ДП «КБ «Артилерійське озброєння»

 

Державне підприємство «Конструкторське бюро «Артилерійське озброєння» єдине в Україні виготовляє стволи для різних видів озброєння. Нині продукція підприємства встановлена на всіх основних зразках бронетехніки, що є на озброєнні вітчизняного війська (БМП-2, БТР-3Е, БТР-4, бронекатер «Гюрза»). 2015-го підприємство поставило війську близько 500 зразків різної продукції, серед якої стволи до БМП-2, БТР-3Е, БТР-4

 

160405 BTR3 shkval

Бронетранспортер БТР-3 з бойовим модулем «Шквал» виробництва ДП «КБ «Артилерійське озброєння»

 

160405 30mm

 30-мм автоматичний гранатомет виробництва ДП «КБ «Артилерійське озброєння»

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues