190715 Pivdene 0Під час візиту Президента України в місто Дніпро, 12 липня ц.р., керівник держави відвідав конструкторське бюро «Південне», де йому продемонстрували окремі зразки ракетного озброєння над якими працює держпідприємство.

 

 


Відповідну інформацію оприлюднено прес-службою КБ «Південне», повідомляє Defense Express.

 

Новина по темі: МОДЕРНІЗОВАНА УКРАЇНСЬКА РАКЕТА Р-27 ДОЗВОЛИТЬ ЛЬОТЧИКАМ ПРАЦЮВАТИ ЗА ПРИНЦИПОМ – «ВИСТРІЛИВ ТА ЗАБУВ»


«Володимир Зеленський оглянув експозицію ракетно-реактивного озброєння — самохідну пускову установку, ракету та двигун оперативно-тактичного ракетного комплексу розробки КБ «Південне» та зразки ракетно-реактивного озброєння, над модернізацією якого працюють у КБП, — тактичну ракету, реактивний снаряд та авіаційну ракету», - зазначили у прес-службі.

 

190715 Pivdene 2


Як відзначили на ресурсі «УМП», на одному з фото можна ідентифікувати радянську авіаційну ракету Р-73.

 

190715 Pivdene 1

Порівняння ракети Р-73 та ракети з фото КБ «Південне» / Фото: УМП


Аналогічна ракета була помічена у 2017 році, коли в мережі з’явилось фото українського гелікоптера Мі-8 з підвішеною ракетою Р-73.

 

Новина по темі: У ПОЛЬЩІ ПРЕДСТАВИЛИ НОВИЙ ЗРК З УКРАЇНСЬКИМИ РАКЕТАМИ


Журналісти припускають, що даний Мі-8 можливо був використаний як літаюча лабораторія, для дослідження параметрів модернізованої ракети в повітрі.

 

190715 Pivdene 3

Порівняння балкового утримувача для ракети Р-73 на Мі-8 та балкового утримувача з фото КБ «Південне» / Фото: УМП


Про те, що ракета Р-73 на Мі-8, це саме та ракета, яку модернізує КБ «Південне» свідчить нештатний перехідник на балковому тримачі (який дозволяє підвісити ракету на Мі-8). Це свідчить, що дніпровські фахівці вели роботи по модернізації Р-73 як мінімум з 2017 року.

 

Новина по темі: КП СПБ «АРСЕНАЛ» РОЗРОБИВ НОВИЙ МОДУЛЬ ДЛЯ ПЗРК «ДУЕТ»


Які саме зміни будуть внесені в ракету Р-73 в ході модернізації поки не відомо, проте раніше вже була опублікована інформація про нову інфрачервону головку самонаведення ИЗЗ-12, розроблену київським підприємством «Арсенал» – для модернізації ракети Р-73.

 

190715 Pivdene 4

 

Нагадаємо, Р-73 радянська керована ракета класу повітря-повітря малого радіуса дії з інфрачервоною системою самонаведення. Вона призначена для боротьби з повітряними цілями: автоматично дрейфуючими аеростатами, маневруючими літаками, гелікоптерами та крилатими ракетами. Також може служити для організації протиракетної оборони носія. Дальність пуску Р-73 від 20 до 40 км. Пасивна інфрачервона головка самонаведення (ГСН) МК-80,виготовляється на заводі «Арсенал».

 

Новина по темі: КБ «ПІВДЕННЕ» ПРАЦЮЄ МАЙЖЕ НАД ДЕСЯТКОМ ПРОЕКТІВ РАКЕТНИХ КОМПЛЕКСІВ ТА БОЙОВИХ РАКЕТ

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues