190716 MED 1Цього року військові медики отримають фінансову допомогу від Японії (800 тисяч американських доларів) та Німеччини (близько 500 тисяч євро) на закупівлю сучасного медичного обладнання, зокрема, рентгенапарата, комп’ютерного томографа та магнітно-резонансового томографа.


Як інформує Defense Express, з посиланням на сайт Міністерства оборони України, про це під час брифінгу в інформагентстві «АрміяInform» повідомив начальник Головного військово-медичного управління ЗСУ генерал-майор медичної служби Ігор Хоменко.


За його словами, з огляду на те, що у бюджеті на 2019 рік на потреби військової медицини виділено значно менше від заявленої потреби, така допомога є надактуальною.


Новина по темі: ЗСУ ОНОВИЛИ БЛИЗЬКО ПОЛОВИНИ ПАРКУ САНІТАРНИХ АВТО


Разом з тим, розповідаючи про обмежений фінансовий ресурс на поточний рік, він запевнив, що фінансового ресурсу, передбаченого у бюджеті на закупівлю медикаментів для потреб військових госпіталів, не бракує.

 

190716 MED 0


Як раніше повідомляв Defense Express, Японія передала ЗСУ нове медичне обладнання на 1,5 мільйони доларів (відео).

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues