190717 ORBITAL 0У Києві відбулась робоча зустріч представників навчально-тренувальної операції ЗС Великої Британії «ORBITAL» із офіцерами Головного управління Національної гвардії України. Основними темами обговорення стали перспективні напрямки підготовки гвардійських підрозділів за участі британських військовослужбовців.


Як раніше повідомляв Defense Express, про це повідомляється на офіційному сайті Міністерства внутрішніх справ України.


«Ті знання та навички, які Збройні сили Великобританії здобули під час участі в збройних конфліктах на близькому сході, для НГУ будуть дуже потрібними. Водночас, сьогодні українські військові воюють з однією із найпотужніших армій світу, тож обмін досвідом буде корисним для обох сторін», - зазначив начальник управління міжнародного співробітництва Володимир Грабчак, який очолив делегацію з боку України.

 

190717 ORBITAL 1


Новина по темі: МВС ПРИДБАЄ 13 ЛІТАКІВ АН-178 ДЛЯ ЄДИНОЇ СИСТЕМИ АВІАЦІЙНОЇ БЕЗПЕКИ ТА ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ


Своєю чергою Монті Вуллі – заступник командира тренувальної операції «ORBITAL», очільник делегації Великої Британії, зазначив, що керівництво тренувальної операції зацікавлене у співробітництві з Нацгвардією у сфері військової підготовки. У ході зустрічі сторони визначили, за якими напрямками проходитиме тренування нацгвардійців. Серед основних - підготовка інструкторів та медична підготовка особового складу.


Нагадаємо, що навчально-тренувальна операція «ORBITAL» триває з 2015 року в рамках співпраці між оборонними відомствами України та Великої Британії. Інструктори з британської армії, більшість з яких має значний досвід участі в бойових операціях в Іраку і Афганістані, уже навчають військовослужбовців Збройних Сил України оборонним діям відповідно до стандартів НАТО.

 

190717 ORBITAL 2


Як раніше повідомляв Defense Express, МВС України планує закупити пістолети-кулемети Heckler & Koch MP5 турецького виробництва.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues