190717 Sektor 0ДП «Центральне конструкторське бюро «Протон», що входить до складу ДК «Укроборонпром», розробило та виготовило мобільний варіант сучасного автоматизованого радіопеленгатора короткохвильового діапазону «Сектор Р-677».

 

 


Нещодавно станція успішно пройшла приймально-здавальні випробування та передана до українського війська, повідомляє Defense Express з посиланням прес-службу Концерну.

 

Новина по темі: ЦЬОГО РОКУ УКРАЇНА ТА ФРАНЦІЯ ЗАПУСТЯТЬ СПІЛЬНЕ ВИРОБНИЦТВО ЗАСОБІВ РЕБ


Радіопеленгатор «Сектор Р-677» в автоматичному режимі виявляє, здійснює цифрову обробку та визначає напрямок джерел радіовипромінювання, зокрема, радіостанцій короткохвильового діапазону, реєструє та аналізує параметри прийнятих радіосигналів.

 

190717 Sektor 1


У «Секторі», який розроблений та виготовлений у тісній кооперації з іншими підприємствами Концерну та приватними українськими компаніями, впроваджено сучасні методи вимірювань і цифрової обробки радіосигналів. Для цієї станції з урахуванням реального бойового досвіду розроблені спеціальні алгоритми програмного забезпечення.

 

Новина по темі: ПЕРША СЕРІЙНА СТАНЦІЯ РЕБ Р-330КВ1М УСПІШНО ПРОЙШЛА ВИПРОБУВАННЯ (ВІДЕО)


Завдяки цьому «Сектор Р-677» дозволяє ефективно виявляти роботу усіх сучасних (і перспективних) радіостанцій короткохвильового діапазону. А декілька таких радіопеленгаторів, об’єднаних у єдину мережу, можуть визначати місцеперебування передавача сигналу. Таким чином є можливість отримати точні координати центрів зв‘язку, командних пунктів, розташування підрозділів противника та іншу важливу інформацію.

 

190717 Sektor 2


Фактично «Сектор» дозволяє вести постійне спостереження за короткохвильовими радіостанціями противника з метою правильного оцінювання стану його угрупування, відстежування переміщень та підвищення активності.

 

Новина по темі: НА «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА-2018» ПОКАЖУТЬ НОВІТНІЙ УКРАЇНСЬКИЙ МОБІЛЬНИЙ КОМПЛЕКС РАДІОРОЗВІДКИ «ХОРТИЦЯ-М»


Необхідно зазначити, що станція «Сектор Р-677» застосовується у реальних бойових умовах з 2014 року, але раніше вона виготовлялася у стаціонарному варіанті. «Сектор Р-677» отримав високу оцінку командування і спеціалістів військових частин, а на початку 2015 року пройшов успішні Державні випробування і був прийнятий на озброєння.

 

Новина по темі: В УКРАЇНІ РОЗРОБИЛИ ТРИ НОВИХ КОМПЛЕКСИ ПЕЛЕНГАЦІЇ Й РАДІОРОЗВІДКИ ТА КОМПЛЕКС БОРОТЬБИ З БПЛА (ВІДЕО)


За роки війни ДП «ЦКБ Протон» серійно виготовило значну кількість «Секторів» у стаціонарному варіанті. Та, завдяки співпраці з фахівцями військових частин, здійснило глибоку модернізацію системи на основі реального бойового досвіду.

 

190717 Sektor 3


Удосконалений «Сектор Р-677» наразі виготовлено у мобільному варіанті, за рахунок мініатюризації всіх систем та широкому використанню сучасних цифрових технологій. Це дозволило розмістити «Сектор» на високопрохідному шасі та значно зменшити площу, яка необхідна системі для розгортання.

 

Новина по темі: В УКРАЇНІ ЗАВЕРШЕНО ДЕРЖАВНІ ВИПРОБУВАННЯ НОВОГО КОНТРБАТАРЕЙНОГО РАДАРУ 1Л220УК (ВІДЕО)


Для початку роботи «Сектора» необхідно лише декілька годин, в той час, як розгортання старих радіопеленгаторів займало добу та більше. Окрім того, система може працювати у повністю автономному режимі, що забезпечується роботою встановленого дизельного генератора.

 

190717 Sektor 4

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues