190717 Boguslaew 0У 2020 році на ПАТ «Мотор Січ» планують створити повністю композитний гелікоптер українського виробництва та виробляти двигуни для ударних БПЛА.

 

 

Про це, під час недавньої зустрічі з молодими моторобудівниками запорозького підприємства, розповів Президент «Мотор Січ» В'ячеслав Богуслаєв, повідомляє Defense Express.

 

Новина по темі: «МОТОР СІЧ» РОЗРОБЛЯЄ ВІТЧИЗНЯНИЙ ГЕЛІКОПТЕР ЗДАТНИЙ ПІДНІМАТИ 16 ТОНН (ВІДЕО)


Він повідомив, що наразі на підприємстві вже опановане виробництво практично всіх деталей для гелікоптерів (ймовірно мова йде про моделі сімейства Мі-2 та Мі-8 - прим. ДЕ), при цьому багато з них суттєво перевершують за показниками радянські та російські аналоги.

 


«Ми нову кабіну зробили, зробили двигун п'ятого покоління, який встановлює рекорди. Ми зробили редуктор новий ... я їм (делегації з США – прим. ДЕ) показував. Редуктор, який буде мати у два рази більший ресурс, ніж російські редуктори», - відзначив В'ячеслав Богуслаєв.

 

Новина по темі: МОДЕРНІЗОВАНИЙ «МОТОР СІЧ» ГЕЛІКОПТЕР МСБ-8 ПІД ЧАС ВИПРОБУВАНЬ ПОСТАВИВ НОВИЙ РЕКОРД (ВІДЕО)


«Ми на підприємстві освоїли по гелікоптерах все, за винятком лопатей. Все!», - наголосив Президент «Мотор Січ», додавши, що вже цього року за американською технологією на заводі запланований запуск виробництва композитних лопатей для гелікоптерів.

 

190717 Boguslaew 3

Нова панель кабіни пілотів гелікоптера Мі-8МСБ розробки АТ «Мотор-Січ» / Фото: Мотор-Січ


Він також повідомив, що продукція та виробничі можливості підприємства дуже цікавлять й західних партнерів нашої країни, зокрема з США.

 

Новина по темі: АТ «МОТОР-СІЧ» ПРЕЗЕНТУВАЛО МОДЕРНІЗОВАНИЙ ГЕЛІКОПТЕР МІ-8МСБ ЗІ «СКЛЯНОЮ КАБІНОЮ»


«Сьогодні у нас велика делегацією з Америки. Американські фахівці інтересуються нашою технологією, нашими досягненнями», - відзначив В'ячеслав Богуслаєв.

 

190717 Boguslaew 2

Новий «композитний» цех ПАТ «Мотор Січ» / Фото: AlexTv.zp.ua


Президент «Мотор Січ» виразив впевненість у майбутньому українського підприємства і поділився деякими планами.

 

Новина по темі: «МОТОР СІЧ» ОПАНУВАЛА ВИРОБНИЦТВО КОМПОЗИТНИХ ЛОПАТЕЙ ТА ДЕТАЛЕЙ ДЛЯ ГЕЛІКОПТЕРІВ (ВІДЕО)


«Я впевнений, що ще років 20 ми свою першість утримаємо. За цей час ми повинні навчитись робити добрі гелікоптери. І ми це будемо робити. Наступного року запускаємо повністю композитний гелікоптер», - наголосив очільник підприємства, додавши, що крім виробництва гелікоптерів та двигунів для пілотованої авіації, «Мотор Січ» збирається зайнятися й двигунами для ударних безпілотників.

 

190717 Boguslaew 1

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues