190718 Korvet 0Міністр оборони України Степан Полторак запропонував президенту Володимиру Зеленському добудувати перший український корвет «Володимир Великий» на потужностях державного підприємства «Миколаївський суднобудівний завод».

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на inshe.tv.


Нагадаємо, недобудований корпус головного корвету проєкту 58250 наразі знаходиться на Чорноморському суднобудівному заводі, його почали будувати у 2011 році.

 

Новина по темі: ІНОЗЕМНИЙ ПАРТНЕР ХОЧЕ ЗАКУПИТИ ЗНАЧНУ КІЛЬКІСТЬ УКРАЇНСЬКИХ КОРВЕТІВ - ЕКСПЕРТ


Міноборони має намір орендувати цех Чорноморського суднобудівного заводу закінчити роботи по зварюванню корпуса на ЧСЗ, а після перевезти конструкцію на ДП «Миколаївський суднобудівний завод» де і завершити будівництво корвета. Степан Полторак уточнив, що ВМФ України необхідно 4 таких корвети.

 

 

«Ми працюємо над створенням корвета за стандартами НАТО … Корпус готовий на 80%, а корвет в цілому на 32%. Для початку робіт нам потрібно до мільярда гривень, це щоб відновити програму будівництва. Всього для повного оснащення навігацією, обладнанням з добудовою потрібно 5,8 мільярда гривень на головний корвет. Думаю, що з урахуванням нашого озброєння ціна зменшиться. Другий корвет буде менше коштувати», – розповів міністр оборони.

 

Публікація по темі: ЯК УКРАЇНА ЗБИРАЄТЬСЯ РЕАНІМУВАТИ ПРОЄКТ «КОРВЕТ»


Як повідомив Міністр оборони, є зацікавленість іноземних партнерів, яких цікавить виробництво подібних корветів для свого флоту.

 

190718 Korvet 1


«В нас є попередні перемовини й ми готуємо меморандум щодо співпраці з нашим партнером, який готовий вкласти в це гроші (в виробництво корветів – прим. ДЕ) але їх виробництво залишається в Україні», - повідомив Степан Полторак.

 

Новина по темі: "СИЗИФІВ ТРУД МИКОЛАЇВСЬКИХ КОРАБЕЛІВ", АБО ЯК ОДИН КРЕЙСЕР ЦІЛИЙ ЗАВОД ПОТОПИВ


Також Президенту було запропоновано демілітаризувати крейсер «Україна», який майже 30 років недобудованим стоїть на заводі й потребує чималих витрат на його утримання.

 

190718 Korvet 3


«Крейсер нам точно не потрібен, а корвет – дуже потрібен!», - наголосив міністр оборони.

 

Новина по темі: УТРИМАННЯ НІКОМУ НЕПОТРІБНОГО КРЕЙСЕРА «УКРАЇНА» ПОТРЕБУЄ ФІНАНСУВАННЯ БЛИЗЬКО 16 МЛН ГРИВЕНЬ НА РІК


Варто відзначити, що Президент зацікавився пропозицією Міноборони. Крім того, він пообіцяв працівникам ДП «Миколаївський суднобудівний завод» погасити борги по зарплатах у розмірі 53 млн гривень найближчим часом – «до початку будівництва корветів».

 

190718 Korvet 2

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues