190722 Radar 0Державне підприємство «СпецТехноЕкспорт» провело для представників іноземних дипломатичних відомств демонстрацію роботи нового українського радара 90К6Е, що розроблений КП «НВК «Іскра».

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу спецекспортера.

 

Новина по темі: УКРАЇНА ГОТУЄТЬСЯ ЗАПУСТИТИ У ВИРОБНИЦТВО КОНТРБАТАРЕЙНІ РАДАРИ «ЗООПАРК-3» (ФОТО, ВІДЕО)


90К6Е це мобільний  радіолокатор кругового огляду з транзисторним передавачем, що є експортною версією представленого на початку 2018 року радару 80К6Т. Основна відмінність між двома моделями полягає у встановленому програмному забезпеченні.Техніка розроблена для визначення та передачі точних цілевказівок військовим підрозділам протиповітряної оборони. Також, радар може використовуватись для збору та передачі інформації про ситуацію в повітряному просторі країни для підрозділів Військово-повітряних сил.

 

190722 Radar 1


Радар здатен виявляти точне положення цілей на відстані до 500 км, та може одночасно супроводжувати понад 300 об’єктів у повітрі, що летять на як на наднизьких, так і великих (до 40 км) висотах. Радіолокаційний комплекс здатен робити 12 обертів за хвилину, що дозволяє йому видавати оновлені дані кожні 5 секунд. Велика зона огляду по куту місця, до 70 градусів, дозволяє виявляти тактичні та оперативно-тактичні ракети. Спеціальна система обробки сигналів дає можливість виявляти малорозмірні та крилаті ракети, які йдуть на малих висотах з огинанням рельєфу.

 

Новина по темі: АРМІЯ США ОТРИМАЛА РАДАР ВИРОБНИЦТВА НВК «ІСКРА»


Представники посольств іноземних держав та партнери «СпецТехноЕкспорт» вже неодноразово проявляли інтерес до нових розробок підприємств «Укроборонпрому» у сфері виробництва радарів. Новий радар 90К6Е, що спеціально адаптований для постачання на міжнародні ринки, справив на учасників демонстрації дуже позитивні враження. Більшість учасників заходу підтвердили зацікавленість у подальшій організації демонстрацій радару у своїх країнах з використанням імітації бойових умов.

 

190722 Radar 2

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues