190724 MSZ 0На ДП «Миколаївський суднобудівний завод», що входить до складу ДК «Укроборонпром» готуються до розбирання крейсера та чекають на інші замовлення.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на Ukrainian Military Pages.


Як розповів Генеральний директор заводу Валерій Калашников, детальний проєкт демілітаризації ракетного крейсера підписаний начальником Генерального штабу та вже лежить у нього на столі, й на заводі лише чекають відповідного розпорядження.

 

Новитна по темі: «УКРОБОРОНПРОМ» ПОВНІСТЮ ПОГАСИВ ЗАБОРГОВАНІСТЬ ПО ЗАРПЛАТНІ НА «МИКОЛАЇВСЬКОМУ СУДНОБУДІВНОМУ ЗАВОДІ»


«Щодо крейсера ми стовідсотково почнемо демілітаризацію, об'єм її вже відомий – він вже в мене лежить на столі, підписаний начальником Генерального штабу. Тому тут в мене ніяких сумнівів немає», - відзначив гендиректор підприємства.

 

Новина по темі: ВИРОБНИЦТВО УКРАЇНСЬКИХ КОРВЕТІВ ПЛАНУЮТЬ ПЕРЕНЕСТИ НА «МИКОЛАЇВСЬКИЙ СУДНОБУДІВНИЙ ЗАВОД»

 

«Це буде не розбазарювання крейсеру, не грабіж його. Це абсолютно чіткий проєкт розроблений нашим казенним інститутом. Обладнання, в тому числі озброєння, будуть демонтовані з крейсера та встановлені на кораблях Військово-Морських Сил України відповідно до проєкту демілітаризації», - зауважив він.

 

За словами директора демілітаризація крейсеру «Україна» займе не менше 2,5 років, ближче до трьох. Крім фахівців заводу планується залучити підрядників, зокрема фахівців миколаївського підприємства «Ера», турбінного заводу «Зоря» та інших.

 

190724 MSZ 1

СДК «Юрій Олефіренко»


Також Валерій Калашников розповів, що 26-27 липня завод планує прийняти на ремонт середній десантний корабель ВМСУ «Юрій Олефіренко», серед іншого планується проведення капітального ремонту головних двигунів.


Крім того він повідомив, що у середу, 17 липня, з командувачем ВМСУ та начальником управління кораблебудування флоту обговорювалось питання щодо будівництва нових кораблів для ВМСУ, але відмовився уточнювати яких саме проєктів.

 

Новина по темі: МИКОЛАЇВСЬКИЙ СУДНОБУДІВНИЙ ЗАВОД ВІДРЕМОНТУЄ ТРИ КОРАБЛІ ВМСУ

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues