190724 vilhaДержавне підприємство «Київське конструкторське бюро «Луч» в рамках державного оборонного замовлення продовжує реалізацію проектів, скерованих на оснащення Збройних Сил України новими ракетними засобами враження.

 

24 липня відбувся черговий етап заводських випробувань високоточної системи залпового вогню «Вільха-М». У ході випробувань, як повідомляє Defense Express, відпрацьовувались чергові завдання з перевірки та вдосконалення низки технічних та технологічних рішень.

 

Новина по темі: ПОЛТОРАК: ДЕРЖАВНІ ВИПРОБУВАННЯ НОВИХ РАКЕТ «ВІЛЬХА-Р» ТА «ВІЛЬХА-М» МАЮТЬ ПРОЙТИ З СЕРПНЯ ПО ЖОВТЕНЬ 2019 РОКУ (ВІДЕО)

 

Пуски проводилась штатними розрахунками 107-ї реактивної артилерійську бригади. Саме ця бригада буде першою в ЗС України, арсенали якої будуть посилені новими розробками.

 

«Вільха-М» є логічним продовженням робіт по темі вже прийнятої на озброєння ЗС України високоточної системи залпового вогню «Вільха». Як відомо, «Вільха» є глибокою модернізацією РСЗВ «Смерч» - так воно зафіксовано в документах. Хоча по суті йдеться про створення нової системи залпового вогню з можливостями високоточної зброї – в габаритних параметрах реактивного снаряда для РСЗВ «Смерч».

 

 

 

Маса ракети «Вільха» – в межах 800 кг. Максимальна дальність стрільби – 70 км. Швидкість ракети на кінцевій ділянці траєкторії – близько 3,4 М.   За резудьтатами державних випробувань високоточна система залпового вогню «Вільха» у кінці 2018 р. була прийнята на озброєння ЗС України.


Новина по темі: ПАВЛО БУКІН: «ВІЛЬХА-Р» ГОТОВА ДО СЕРІЙНОГО ВИРОБНИЦТВА

 

Проект «Вільха-М» спрямований на поліпшення характеристик «Вільхі». У квітні і травні 2019 р проходили випробування «Вільхи-М» зі стрільбою на максимальну дальність у 120 кілометрів. На черзі – підготовка до проведення державних випробувань. Орієнтовно це відбудеться у вересні-жовтні. До цього часу, ймовірно, відбудеться ще декілька пусків системи «Вільха-М».

 

В кооперацію з виготовлення нової системи озброєнь «Вільха» та її модифікацій включені лише українські підприємств. Їх близько п’ятнадцяти. Поставка у війська систем «Вільха», а також «Вільха-Р» та «Вільха-М» - швидкий шлях підвищення боєздатності полків РВіА, оснащених РСЗВ «Смерч».

 

Новина по темі: НА ПІВДНІ УКРАЇНИ ВІДБУЛИСЯ ПУСКИ МОДЕРНІЗОВАНИХ РАКЕТ «ВІЛЬХА – М» ТА «ВІЛЬХА – Р»

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues