190725 DANYLIUK 0Секретар РНБО України Олександр Данилюк відвідав виробництво на заводі Приватного акціонерного товариства «Науково-виробниче об'єднання «Практика», де ознайомився зі всіма етапами виробництва військової техніки в рамках виконання державного оборонного замовлення.


Як інформує Defense Express, про це повідомляється на офіційному сайті РНБО.


Зокрема, О. Данилюк оглянув виробничі цехи та процес виробництва бронеавтомобілів «Козак-2», «Козак2-М1», «Козак-001», «Козак-5», «Барс-8» та броньованих мікроавтобусів.


Новина по темі: «ІЗ НАСТУПНОГО РОКУ ДОЗ СУТТЄВО ВІДРІЗНЯТИМЕТЬСЯ ВІД ЦЬОГОРІЧНОГО» - КРИВОНОС


Під час огляду експериментального цеху підприємства Секретар РНБО України ознайомився з етапами виробництва тактичних бронеавтомобілів сімейства «Козак», бронетранспортера сімейства «Отаман» та модернізованих зразків техніки БТР та БМП, а також з виробництвом броньованого скла.


Крім того, генеральний директор підприємства О.Висоцький та працівники підприємства продемонстрували Секретарю РНБО України тестові відстріли зразків бронесталі та бронескла, а також здійснили тестові заїзди на бронеавтомобілях «Козак-2» та «Козак-2М».


Як раніше повідомляв Defense Express, РНБО розробляє законопроекти для проведення реформи у сфері безпеки і оборони – Данилюк.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues