190725 BTR3ksh 0ДК «Укроборонпром» відправив до Таїланду перший машинокомплект БТР-3Е1КШ для ліцензійної збірки у цій країні.

 

 


Про це проінформував генеральний директор Концерну Павло Букін, повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу Концерну.

 

Новина по темі: В УКРАЇНІ СТВОРИЛИ НОВУ КОМАНДНО-ШТАБНУ МАШИНУ БТР-3КШ (ВІДЕО)

 

«Розглядаємо цю експортну поставку як маркер поглиблення нашої співпраці із Таїландом – стратегічним партнером України у Південно-Східній Азії. Україна має серйозні перспективи у цьому напрямку і мусимо їх використовувати у своїх національних інтересах», – наголосив Павло.Букін.

 


За його словами, кілька років тому укладено рамкову угоду (ймовірно мова йде про угоду від 5 листопада 2015 року укладену на міжнародній оборонній виставці Defense & Security 2015 в Таїланді – прим. ДЕ) з уповноваженим підприємством Міністерства оборони Таїланду з виробництва БТР-3Е1, різних модифікацій і машин на його базі, а також – із забезпечення сервісного обслуговування в королівстві.

 

Новина по темі: ЗСУ ТА МВС З 2014 РОКУ ОТРИМАЛИ ДЕКІЛЬКА СОТЕНЬ БТР-3

 

«Командно-штабна машина БТР-3КШ на базі БТР-3 є спільним проєктом КБТЗ, що входить до складу «Укроборонпрому», інших підприємства Концерну та приватних компаній, розроблена на замовлення командування Сухопутних військ Королівства Таїланд у кооперації з Інститутом оборонних технологій Міністерства оборони Таїланду», – повідомив очільник Концерну.

 

190725 BTR3ksh 4

 

На його думку, у нинішніх умовах розширення експортних постачань є єдиною можливістю забезпечити інноваційний розвиток підприємств Укроборонпрому.

 

Новина по темі: УКРАЇНСЬКІ БРОНЕМАШИНИ ВИКЛИКАЮТЬ ЗАХОПЛЕННЯ – КАНАДСЬКИЙ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЕЦЬ (ФОТО)


«Кооперація із Таїландом дозволила Україні розширити лінійку БТР-3 і запустити у серійне виробництво абсолютно нову бойову машину світового рівня», – зауважив гендиректор.

 

190725 BTR3ksh 3


Варто додати, що власне постачання машинокомплекту БТР-3Е1КШ, чия вартість склала близько 1,1 млн доларів, було здійснено у травні ц.р. Про це свідчить інформація оприлюднена на спеціалізованому ресурсу 52wmb.com, що відстежує експортно-імпортні операції. Відео випробувань нової машини було оприлюднено Концерном у квітні 2019 року.

 

190725 BTR3ksh 2


Нагадаємо, Таїланд є найбільшим експлуатантом нової української бронетехніки. Зокрема на озброєнні військових підрозділів цієї азійської країни стоїть близько двохсот БТР-3Е різних модифікацій, та 49 танків БМ «Оплот-Т».

 

Новина по темі: В ТАЇЛАНДІ ПРОЙШЛИ МАСШТАБНІ НАВЧАННЯ З ТАНКАМИ БМ «ОПЛОТ-Т» ТА БТР-3Е1 (ВІДЕО)

 

Довідково:


БТР-3КШ є новою машиною у лінійці БРТ-3, оснащеною автоматизованою системою управління боєм, яка об‘єднує передану захищеним цифровим зв‘язком інформацію щодо місцезнаходження підрозділів, цілей та засобів вогневого ураження. Система управління боєм виводить цілісну картину на тактичні комп’ютери та дозволяє оперативно передавати бойові задачі та контролювати їх виконання.

 

190725 BTR3ksh 5


БТР-3КШ має у своєму складі безпілотні комплекси, що дозволяє самостійно отримувати уточнену інформацію. Наразі у складі БТР-3КШ застосовуються БПЛА «Рама» від ДП «ДКБ Авіації загального призначення», що входить до складу Концерну.

 

Новина по темі: «КИЇВСЬКИЙ БРОНЕТАНКОВИЙ ЗАВОД» ВИГОТОВИВ ПЕРШИЙ КОРПУС БТР-3ДА ВЛАСНОГО ВИРОБНИЦТВА


До командно-штабної машини можливо інтегрувати будь-який безпілотний комплекс та легкий бойовий модуль (ПБМ «ІВА-М» від ПрАТ «ЧеЗаРа» - прим. ДЕ). Характеристики високопрохідного шасі 8х8 БТР-3КШ дозволяють досягати швидкості 100 км/год із можливістю форсувати водні перешкоди.

 

190725 BTR3ksh 6


«Київський бронетанковий завод» готовий розпочати державні випробування за участю українських військових з метою початку серійного виробництва цих машин для українського війська.

 

190725 BTR3ksh 1

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues