190726 KHOMCHAK 0Начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-лейтенант Руслан Хомчак провів зустріч з Главою Представництва НАТО в Україні Александером Вінніковим, де вони обговорили питання продовження діалогу на стратегічному рівні.

Як інформує Defense Express, про це повідомляється на офіційному сайті МО України.


Також були обговорені подальші напрямки та формати військового співробітництва, реалізація спільних проектів, програм та ініціатив між Збройними Силами України та Представництвом НАТО в Україні і державами-членами Північноатлантичного союзу в контексті конституційної норми про незмінність інтеграції України та її Збройних Сил до НАТО.


Публікація по темі: «ПЕРШЕ, ПРО ЩО ЗАПИТАЛИ ІНОЗЕМНІ КОЛЕГИ: ЧИ НЕ ЗВЕРТАЄМО МИ З ЄВРОАТЛАНТИЧНОГО КУРСУ?» - РУСЛАН ХОМЧАК

 

190726 KHOMCHAK 1


«Збройні Сили України високо цінують військове співробітництво із партнерами по НАТО та вдячні країнам-членам Альянсу та Представництву НАТО в Україні за незмінну підтримку Збройних Сил України у протидії агресії з боку Російської Федерації, зокрема, за надану матеріально-технічну допомогу, організовані та проведені заходи з колективної та індивідуальної підготовки українських військовослужбовців та реабілітації поранених», — зазначив Руслан Хомчак.


Як раніше повідомляв Defense Express, у НАТО немає єдності стосовно вступу України в Альянс.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues