190730 MISTRAL 0В ході візиту президента Франції Емануеля Макрона до Сербії 15-16 липня, було підписано угоду міністерством оборони Сербії про закупівлю французьких переносних зенітних ракетних комплексів Mistral.


Як інформує Defense Express, про це повідомляє прес-служба компанії MBDA, яка буде надавати технічну допомогу в інтеграції ПЗРК Mistral.


Зазначається, що Сербія, купуючи Mistral, стає 32-ою країною-замовником даного ПЗРК.


Контракт передбачає придбання ракет Mistral, пускових установок та різноманітного супутнього обладнання та логістики, а також надання технічної і матеріальної допомоги в інтеграції на транспортні засоби PASARS ЗС Сербії.


Публікація по темі: ВООРУЖЁННЫЕ СИЛЫ ФРАНЦИИ: НЕЗАВИСИМОСТЬ В РАМКАХ НАТО. ЧАСТЬ 1


«Ми пишаємось тим, що цим контрактом Сербію запрошено до клубу користувачів Mistral, а також стати партнером MBDA. В першу чергу цей контракт став першим кроком до співпраці із Сербією, яку ми збираємось розвивати, адже їхні цілі безпеки подібні до Франції та Європейського союзу», - зазначив генеральний директор MBDA Ерік Берангер.


Як раніше повідомляв Defense Express, КП СПБ «Арсенал» розробив новий модуль для ПЗРК «ДУЕТ».

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues