190730 RNBO 0Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Данилюк провів зустріч з представниками Міжнародної дорадчої групи (IAG) з питань реформи сектору безпеки і оборони. Під час зустрічі сторони обговорили процес впровадження реформи Служби безпеки України.

 

Як інформує Defense Express, про це повідомляється на офіційному сайті РНБО України.


Секретар РНБО України відзначив, що створення потужної Служби безпеки, яка виконуватиме, насамперед, завдання контррозвідки - сьогодні один з найнагальніших пріоритетів. Він також нагадав, що в Офісі Президента України Володимира Зеленського вже готується ряд законопроектів щодо реформування СБУ та розвідувальних органів.


Новина по темі: РНБО РОЗРОБЛЯЄ ЗАКОНОПРОЕКТИ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ РЕФОРМИ У СФЕРІ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ - ДАНИЛЮК


Представники Міжнародної дорадчої групи, до якої увійшли члени Консультативної місії ЄС, офісу НАТО, представництва ЄС та посольства США в Україні, висловили підтримку ініціативи щодо реформування органів сектору безпеки і оборони та готовність ділитися міжнародним досвідом у цьому.


Як раніше повідомляв Defense Express, секретар РНБО анонсував основні зміни в структурі роботи СБУ.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues