190730 HarchuvannyzZCU 0Попри позитивні результати розвитку продзабезпечення в ЗСУ, існує низка осіб, які намагаються різними способами перешкоджати впровадженню реформи харчування.

 

 


Про це заявив під час брифінгу у Міністерстві оборони України заступник начальника управління розвитку продовольчого забезпечення Головного управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ підполковник Олександр Хмиз, повідомляє Defense Express з посиланням на АрміяINFORM.

 

Новина по темі: ЗА 3 РОКИ ЗБРОЙНІ СИЛИ ПОВНІСТЮ ПЕРЕЙДУТЬ НА НОВУ СИСТЕМУ ХАРЧУВАННЯ


Так, до Окружного адміністративного суду (далі — ОАС) Києва звернулася фізична особа підприємець із позовом до МО України з проханням визнати нечинним та скасувати Наказ «Про перехід військових частин, установ та закладів ЗС України на систему продовольчого забезпечення із застосуванням каталогу продуктів харчування у 2019 році».

 

190730 HarchuvannyzZCU 1

Фото: Ukrainian Military Pages


«На думку фізичної особи підприємця — суб’єкта господарської діяльності, який безпосередньо брав участь у закупівлі продукції, цей наказ порушує його права. Від 16 липня 2019 року ухвалою ОАС відкрито провадження у справі, а іншою ухвалою цього ж суду клопотання позивача у справі задоволено», — зазначив підполковник Олександр Хмиз.


Після цього юридична служба оборонного відомства невідкладно вжила передбачених законодавством процесуальних заходів, направлених на захист інтересів МОУ.

 

Новина по темі: У МІНОБОРОНИ ЗВІТУВАЛИ ПРО ВИТРАТИ НА ТИЛОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ У 2018 РОЦІ


«Учора, 29 липня, на розгляд ОАС внесено вмотивоване клопотання МОУ про скасування зазначеного заходу забезпечення адміністративного позову у виді зупинення дії вищезазначеного наказу», — поінформував начальник відділу юридичного забезпечення матеріально-технічного постачання Юридичного департаменту МОУ Вадим Гордієнко.

 

190730 HarchuvannyzZCU 2

Фото: Ukrainian Military Pages


Відповідно до вимог Кодексу адміністративного судочинства України, таке клопотання повинно бути розглянуто судом не пізніше ніж за п’ять днів з дня його надходження.


«Якщо суд не задовольнить подане клопотання, то юридичною службою МОУ буде вжито заходів щодо апеляційного оскарження ухвали ОАС», — наголосив Вадим Гордієнко.

 

Новина по темі: В УКРАЇНІ ДЛЯ ВІЙСЬКОВИХ РОЗРОБИЛИ МОБІЛЬНУ КУХНЮ – ТРАНСФОРМЕР


Крім цього, юрслужбою МОУ буде забезпечено представництво та захист інтересів оборонного відомства у зазначеній судовій справі. Підготовче засідання призначене на 13 серпня в ОАС Києва.


Нагадаємо, що перехід на нову систему харчування розпочато у 2017 році, за нею вже харчуються близько 60 тисяч у понад 70 військових частинах та навчальних закладах. На 2019 рік передбачено переведення ще 284 частин із загальною чисельністю близько 50 тисяч осіб.

 

Новина по темі: ЧЕРЕЗ ОБШУКИ В УПРАВЛІННІ РОЗВИТКУ ТА СУПРОВОДЖЕННЯ МАТЕРІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗСУ ЗУПИНЕНА ЗАКУПІВЛЯ ФОРМИ ТА СПОРЯДЖЕННЯ ДЛЯ АРМІЇ

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues