190730 LBTZ 0Вісім модернізованих танків Т-64, два – Т-72, три пожежні автомобілі та дві броньовані ремонтно-екіпажні машини передало Збройним силам України ДП «Львівський бронетанковий завод», що входить до складу ДК «Укроборонпром».

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на «Радіо Свобода».

 

Новина по темі: ЛБТЗ ПРЕДСТАВИВ НОВУ БРЕМ «ЗУБР» (ВІДЕО)


Відзначається, що вся техніка не просто пройшла ремонт, але й була модернізована. Так українські танки отримали модернізовану СУО, тепловізійні приціли, нові системи навігації та зв'язку.

 

Новина по темі: ЛБТЗ У 2019 РОЦІ УКЛАВ КОНТРАКТІВ МАЙЖЕ НА МІЛЬЯРД ГРИВЕНЬ ТА ПІДВИЩИВ ЗАРПЛАТИ


«Замінені двигуни, гусеничні стрічки, вся система управління вогнем, встановлені тепловізійні приціли, радіостанції, танкова навігаційна система. Складність була у тому, що ми цього року освоїли бойовий танк Т-64 із модернізацією системи управління вогнем. Це не просто відремонтована техніка, яка у відмінному стані, але й сучасна», – каже директор Львівського бронетанкового заводу Віктор Андрощук.

 

190730 LBTZ 1


Військовослужбовці, які будуть користуватись військовою технікою на передовій, оцінили відремонтовані машини.

 

Новина по темі: У ДОЗ НА 2019 РІК ЗАПЛАНОВАНЕ ПОСТАЧАННЯ ДО ЗСУ НОВИХ БРЕМ «ЛЕВ» (ВІДЕО)


«Танк може стріляти керованим снарядом. Українські танки добре себе показали у бою, звісно, що все залежить від підготовки екіпажу. Ця техніка модернізована і буде ще кращою», – сказав командир танкового взводу 53 механізованої бригади Віталій Марусін.

 

Новина по темі: ПОЖЕЖНИЙ ТАНК ГПМ-72 ВІД "ЛБТЗ" ДОПУЩЕНИЙ ДО ЕКСПЛУАТАЦІЇ У ЗС УКРАЇНИ


Варто додати, що цього року ДП «Львівський бронетанковий завод» на замовлення Міністерства оборони має відремонтувати 70 одиниць бойової техніки, половина з якої вже передана війську. На сьогодні підприємство, де працює 650 осіб, ремонтує чотири види військової техніки.

 

190730 LBTZ 2

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues