190731 DRSMD 0Сполучені Штати офіційно вийдуть з російсько-американського Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності в п'ятницю, 2 серпня 2019 року.

 

Як інформує УНН, про це заявив помічник президента США з національної безпеки Джон Болтон.


«Офіційне припинення ДРСМД відбудеться в цю п’ятницю (2 серпня), коли Сполучені Штати вийдуть (із договору)», — підтвердив Болтон.

 

Болтон також повідомив, що російсько-американський Договір про заходи щодо подальшого скорочення і обмеження стратегічних наступальних озброєнь (ПСНО, неофіційна назва — СНО-3) навряд чи буде продовжений, однак вашингтонська адміністрація поки не прийняла ніяких рішень з цього приводу.

 

Новина по темі: ПУТІН ПІДПИСАВ ЗАКОН ПРО ПРИПИНЕННЯ ДРСМД


«Новий ДСНВ, ратифікований у 2010 році, з самого початку мав недоліки. Він не охоплював тактичну ядерну зброю малої дальності і нові російські системи доставки. Він закінчується в лютому 2021 року. Поки рішення не прийнято, але він навряд чи буде продовжений», — сказав Болтон.

 

Зокрема, Сполучені Штати вважають, що прийшов час відмовлятися від двосторонніх договорів, і хочуть домовлятися з Росією і Китаєм з питань контролю над озброєннями, зазначив Болтон.

 

«Світ пішов від холодної війни і двосторонніх договорів, які охоплюють обмежені типи ядерної зброї або тільки певну дальність дії ракет супротивника. Президент США хоче ефективний контроль над озброєннями, який забезпечує реальну безпеку для американського народу і наших союзників. У зв’язку з цим він прийшов до висновку, що ми повинні вести переговори як з Росією, так і з Китаєм», — зазначив Болтон.

 

Як раніше повідомляв Defense Express, у Альянсу є відповідь на вихід Росії з ДРСМД – Столтенберг.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues