190731 Fort 0У зв’язку з невиконанням умов укладеного контракту керівника КНТО «Форт» МВС України Віктора Писаренка звільнено з займаної посади та достроково розірвано укладений з ним контракт.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу МВС.


Зазначається, що перевіркою діяльності Казенного науково-технічного об’єднання «Форт» МВС України встановлено прийняття керівником підприємства неефективних управлінських рішень, що стало причиною його звільнення.

 

Новина по темі: В УКРАЇНІ ЗАПУЩЕНО ЛІНІЮ ПО ВИРОБНИЦТВУ ВЛАСНИХ ПАТРОНІВ (ВІДЕО)


Нагадаємо, Казенне науково-технічне об'єднання «Форт» МВС України – сучасне підприємство ВПК України, що займається розробкою і виробництвом стрілецької зброї, боєприпасів і спецзасобів. На сьогодні на його виробничих потужностях налагоджений ліцензійний випуск кількох видів стрілецької зброї, приймаються активні заходи, спрямовані на створення інфраструктури для розробки та виробництва боєприпасів в промислових масштабах.


КНТО «Форт» МВС України було засноване у 1991 році для розробки й впровадження у виробництво засобів особистого захисту для співробітників органів внутрішніх справ на базі спеціального відділення УВС Вінницької області з виробництва спецзасобів.

 

Новина по темі: УРЯД ДОЗВОЛИВ ПІДПРИЄМСТВУ «ФОРТ» ЕКСПОРТ ТА ІМПОРТ ЗБРОЇ

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues