190731 ZoryaMash 0Виконувачем обов’язків Генерального директора ДП «Науково-виробничий комплекс газотурбобудування «Зоря»-«Машпроект» призначено Миколу Тройнича.

 

 


Про це йдеться у відповідному наказі ДК «Укроборонпром» від 19.07.2019 року, повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу Концерну.

 

До виконання обов’язків Микола Тройнич приступив 29 липня 2019 року.

 

Новина по темі: «ЗОРЯ-МАШПРОЕКТ» БУДЕ ПОСТАВЛЯТИ ТУРБІНИ ДЛЯ НОВИХ ІНДІЙСЬКИХ ФРЕГАТІВ TALWAR


Перед новим керівником провідного підприємства у сфері газотурбобудування поставлено завдання забезпечити цілковите завантаження потужностей та розширення ринків збуту продукції «Зоря»-«Машпроект». Серед головних пріоритетів – гарантування та дотримання соціальних стандартів для працівників підприємства.

 

Новина по темі: ДП «ЗОРЯ» — «МАШПРОЕКТ» РОЗРОБИЛО ТА ВПРОВАДИЛО В ЕКСПЛУАТАЦІЮ СУЧАСНУ СИСТЕМУ ВІДДАЛЕНОГО МОНІТОРИНГУ ДВИГУНА


Микола Тройнич має величезний досвід роботи у галузі турбобудування. З 1983 року працював інженером-конструктором на ВО «Зоря». З 1989 року – провідний інженер проєктного бюро «Машпроект». У 1995 році став заступником начальника дослідного виробництва, а у 2003-му очолив його. З 2008 року Микола Тройнич заступник Генерального директора з виробництва ДП НВКГ «Зоря»-«Машпроект».

 

Новина по темі: ТУРЕЧЧИНА ЗАЦІКАВИЛАСЬ ЩОДО ПРИДБАННЯ УКРАЇНСЬКИХ ГАЗОТУРБІННИХ УСТАНОВОК ДЛЯ БОЙОВИХ КОРАБЛІВ ТА ЕНЕРГЕТИКИ


Попереднього керівника ДП НВКГ «Зоря»-«Машпроект» Костянтина Картошкіна звільнено у зв’язку із закінченням дії строку п’ятирічного контракту.


Нагадаємо, ДП НВКГ «Зоря»-«Машпроект» – один із лідерів світового газотурбобудування. Основний профіль підприємства – проєктування, виробництво та ремонт газових турбін для морських кораблів і суден, електроенергетики й газотранспортних магістралей. Зокрема саме тук проєктуються та мають бути виготовлені турбіни для нових українських корветів.

 

Новина по темі: «ЗОРЯ» – «МАШПРОЕКТ» ПРОВОДИТЬ ВИПРОБУВАННЯ НОВІТНЬОЇ ГАЗОТУРБІННОЇ УСТАНОВКИ ДЛЯ ПЕРСПЕКТИВНИХ КОРАБЛІВ


Продукція ДП НВКГ «Зоря»-«Машпроект» також має попит на світових ринках завдяки своїй високій якості та є конкурентоздатною зі світовими аналогами.

 

Новина по темі: ДП НВКГ «ЗОРЯ» — «МАШПРОЕКТ» ПРОВЕЛО УСПІШНІ ТЕСТОВІ ВИПРОБУВАННЯ НОВОЇ ТУРБІНИ ПОТУЖНІСТЮ 32 МВТ

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues