190801 ZSU 0Міністерством оборони України на 2020 рік заявлена наявна потреба в фінансуванні на загальну суму у 218,7 млрд гривень, що складає 4,8% від прогнозованого ВВП.

 

 

 

Про це інформував під час брифінгу в АрміяInform начальник Управління соціальних виплат Департаменту фінансів Міністерства оборони України Вячеслав Салахов, повідомляє Defense Express.

 

Новина по темі: УКРАЇНА У 2019 РОЦІ ВИТРАТИТЬ НА ОБОРОНУ 5,38% ВВП


Основним пріоритетом фінансування залишатиметься соціальний захист військовослужбовців (насамперед тих, хто виконував та продовжує виконувати завдання в складі Об’єднаних сил), комплектування посад професійними військовими та виплата їм гідного грошового забезпечення.

 


На другому місці – оснащення військ сучасними зразками озброєння та військової техніки, зокрема, на виконання доручення Президента України Володимира Зеленського щодо розробки високоточного ракетного озброєння та розвитку морської складової, а також матеріально-технічне забезпечення військ, операції Об’єднаних сил.

 

Новина по темі: ПОЛОВИНА БЮДЖЕТУ МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ НА 2019 РІК ПЕРЕДБАЧЕНА НА ЗАРПЛАТИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМ


Третім пріоритетним напрямком є матеріально-технічне забезпечення військ, у першу чергу, Об’єднаних сил.


Нагадаємо, Законом України «Про державний бюджет України на 2019 рік» Міністерству оборони було передбачено 102,5 млрд гривень. Ці видатки у порівнянні з 2018 роком збільшено на 7,6 млрд гривень, або на 8%.

 

Новина по темі: У 2019 РОЦІ НА ДЕРЖАВНЕ ОБОРОННЕ ЗАМОВЛЕННЯ СПРЯМУЮТЬ ВІД 21 ДО 25 МЛРД ГРН

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues