190802 USA 0Відбулась робоча зустріч заступника начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенанта Сергія Бессараба з начальником відділу оборонного співробітництва при Посольстві США в Україні полковником Робертом Пітерсом, де сторони було обговорено питання розвитку сфери інформаційних технологій в ЗСУ.

Як інформує Defense Express, про це повідомляється на офіційному сайті Міністерства оборони України.


Сторони обговорили питання стану та подальших планів розвитку спроможностей Збройних Сил України в сфері інформаційних технологій в рамках візиту в Україну делегації США щодо реалізації програми Уряду США з впровадження рішень на основі інформаційних технологій для ЗС України (Програма USAI- IT).


Новина по темі: У ГАРВАРДІ СТВОРЮЮТЬ БЕЗПІЛОТНИК ВАГОЮ 259 МІЛІГРАМІВ


«Збройні Сили України вдячні за постійну підтримку в протидії агресії з боку Російської Федерації, зокрема, за надану матеріально-технічну допомогу, організовані та проведені заходи з колективної та індивідуальної підготовки українських військовослужбовців в рамках Об'єднаної багатонаціональної тренувальної групи — Україна та Багатонаціонального об’єднаного координаційного комітету з питань військового співробітництва та оборонного реформування,» — відзначив генерал-лейтенант Сергій Бессараб.

 

190802 USA 1


Також, за вагомий внесок в розвиток оперативних спроможностей ЗС України та розвиток військового співробітництва генерал-лейтенант Сергій Бессараб вручив полковнику Роберту Пітерсу почесний нагрудний знак начальника Генерального штабу — Головнокомандувача Збройних Сил України «За заслуги перед Збройними Силами України».


Як раніше повідомляв Defense Express, глава Noosphere Ventures та посол США обговорили можливості співпраці в оборонній промисловості.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues