190802 RUSSIAN 0Кораблі Північного флоту Російської Федерації відпрацювали в Балтійському морі завдання з пошуку підводних човнів.


Як інформує УНН, про це повідомляє Міноборони РФ.


Фрегат Північного флоту Російської Федерації «Адмірал Горшков» і великий протичовновий корабель «Сєвєроморськ» відпрацювали в Балтійському морі завдання з пошуку підводних човнів.

 

«БПК «Сєвєроморськ» і фрегат «Адмірал Горшков» сформували корабельну пошуково-ударну групу для виконання навчально-бойових завдань з пошуку підводних човнів умовного противника в Балтійському морі. Навчання североморців проходить за маршрутом переходу кораблів з Кронштадта, де вони брали участь в головному військово-морському параді», — йдеться в повідомленні на офіційному сайті Міноборони РФ.

 

Публікація по темі: РОСІЯ НА ЧОРНОМУ МОРІ РЕАЛІЗУЄ СТРАТЕГІЮ «MARE NOSTRUM»


Екіпажі відпрацювали тактичне маневрування при пошуку підводних човнів, підтримання контакту з підводним човном умовного противника і його умовне знищення за допомогою бортових комплексів протичовнової зброї.

 

В даний час в Балтійському морі діють кораблі і допоміжні судна Північного флоту, що брали участь в Головному військово-морському параді та забезпечували його. У їх числі — атомний підводний ракетний крейсер «Смоленськ» і ракетний крейсер «Маршал Устінов», великий протичовновий корабель «Сєвєроморськ» і фрегат «Адмірал Флоту Радянського Союзу Горшков», рятувальні буксири СБ-406 і «Микола Чикер», а також багатофункціональне судно тилового забезпечення «Ельбрус».

 

Як раніше повідомляв Defense Express, Росія вивела кораблі у Чорне море через масштабні навчання НАТО.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues