190802 Skif 0Об'єднані Арабські Емірати у минулому році закупили щонайменше один український протитанковий комплекс «Скіф».

 

 


Відповідна інформація оприлюднена на спеціалізованому ресурсу 52wmb.com (відстежує експортно-імпортні операції), повідомляє Defense Express.

 

Новина по темі: У ТРАВНІ 2019 РОКУ УКРАЇНА ПРОДОВЖИЛА ЕКСПОРТ ВІТЧИЗНЯНИХ ПТРК «СКІФ» ТА «КОРСАР» В САУДІВСЬКУ АРАВІЮ

 

Згідно з даними, Державна Компанія з експорту та імпорту продукції та послуг військового та спеціального призначення «Укрспецекспорт», що входить до складу ДК «Укроборонпром», у вересні минулого року відвантажила Генеральному штабу Збройних сил ОАЕ один переносний протитанковий ракетний комплекс (ПТРК) «Скіф» з комплектом боєприпасів.

 

190802 Skif 3


Загальна сума постачання в арабську країну склала 585,3 тисячі доларів. Ймовірно комплекс був призначений для особистого ознайомлення військовими ОАЕ та випробувань на місцевості.

 

Новина по темі: «СПЕЦТЕХНОЕКСПОРТ»: ПОНАД 100 НОВИХ УКРАЇНСЬКО-ТУРЕЦЬКИХ ПРОТИТАНКОВИХ БОЙОВИХ МОДУЛІВ ПОСТАВЛЯЮТЬСЯ ІНОЗАМОВНИКУ (ВІДЕО)


Нагадаємо, ПТРК «Скіф» є експортною версію відомого вітчизняного комплексу «Стугна-П», що розроблений ДККБ «Луч», та серійно постачається Збройним силам України.

 

190802 Skif 1


Особливістю комплексу є можливість наведення ракети на ціль з закритих позицій та сховищ, що знижує ризик знищення навідника зворотнім вогневим ударом противника, а також супроводження цілі в автоматичному режимі, що забезпечує керування польотом ракети по лазерному променю без участі оператора.

 

Новина по темі: У КАТАРІ НА ПАРАДІ ВПЕРШЕ ПОКАЗАЛИ БОЙОВІ МОДУЛІ З УКРАЇНСЬКИМИ ПРОТИТАНКОВИМИ РАКЕТАМИ «СКІФ» (ВІДЕО)


Комплекс комплектується високоточними ракетами калібрів 130 мм та 152 мм в ТПК з тандемними кумулятивними (РК-2С, РК-2М-К) та осколково-фугасними (РК-2ОФ, РК-2М-ОФ) бойовими частинами. Він має дальність ураження цілі 5/5,5 км днем та до 3 км в нічний час. В залежності від типу бойової частини керована ракета комплексу має бронепробиття від 60 (130 мм ракета РК-2ОФ з осколково-фугасною бч – прим. ДЕ) до 1100 мм (152 мм ракета РК-2М-К з тандемною кумулятивною бч – прим. ДЕ).

 

Новина по темі: НА IDEX-2019 УКЛАЛИ ТРИ НОВІ КОНТРАКТИ НА ПОСТАЧАННЯ УКРАЇНСЬКИХ ПТРК


Останнім часом деякі країни Близького Сходу проявили досить велику зацікавленість українськими ПТРК. Зокрема вже рік «Скіфи» та «Корсари» постачаються у Саудівську Аравію, також комплекс був помічений у Катарі та постачався Алжиру.

 

190802 Skif 2

Генеральний конструктор — генеральний директор ДККБ «Луч» Олег Коростильов та інші представники України на міжнародній оборонній виставці IDEX-2019 в ОАЕ. Лютий 2019 року


Варто додати, що під час міжнародної оборонної виставки IDEX-2019, яка проходила у лютому ц.р. в Абу-Дабі (ОАЕ) генеральний конструктор — генеральний директор ДККБ «Луч» Олег Коростильов повідомив про укладання трьох нових контрактів. Хоч він не уточнив замовників і наповнення нових домовленостей держпідприємства, але дав зрозуміти, що йдеться про постачання інозамовникам нового українського високоточного протитанкового озброєння.

 

190802 Skif 4

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues