190806 NARP 0На ДП «Миколаївський авіаремонтний завод «НАРП», що входить до складу ДК «Укроборонпром», частково опановано виробництво деталей та вузлів для фронтових бомбардувальників Су-24 М та літаків-розвідників Су-24МР.

 

 


Про це розповіли робітники заводу в ексклюзивному коментарі Defense Express під час зустрічі представників «НАРП» з українськими журналістами, що відбулась тиждень тому.

 

Новина по темі: ЗА 2 РОКИ В УКРАЇНІ ПЛАНУЮТЬ СТВОРИТИ МОДЕРНІЗОВАНИЙ ЛІТАК-РОЗВІДНИК З ДАЛЬНІСТЮ ФІКСАЦІЇ ПОНАД 100 КМ (ВІДЕО)


Зокрема мова йде про виробництво більшої частини елементів нових шасі бойових літаків.

 

190806 NARP 5


«Все що тут всередині амортизатора, всередині циліндрів підкосів, на агрегатах управління шасі, це всі елементи стопроцентної заміни ми виробляємо самі», - зазначив головний інженер ДП «НАРП» Сергій Янковський.

 

Новина по темі: БОМБАРДУВАЛЬНИКИ СУ-24 ТА РОЗВІДНИКИ СУ-24МР ПС ЗСУ ЗА ОСТАННІЙ МІСЯЦЬ 14 РАЗІВ ПІДНІМАЛИСЯ У НЕБО (ВІДЕО)


Також він зауважив, що окремі елементи літаків, які вироблялися на російських заводах вдалося замістити продукцією з інших країн. Наприклад, це стосується колісної гуми для шасі Су-24, яку закупають в Китаї або Індії.

 

190806 NARP 4

Фронтовий бомбардувальник Су-24 М (л) та літаків-розвідників Су-24МР (п) у цеху ДП «Миколаївський авіаремонтний завод «НАРП». Липень 2019 року / Фото: 5 канал


Крім ремонту та заміни внутрішніх систем, фахівці заводу також освоїли виробництво окремих елементів фюзеляжу таких літаків, що, наприклад, дозволило замінити пошкоджену ворожим вогнем хвостову частину одного з бомбардувальників.

 

Новина по темі: СУ-24М ЗСУ ПРОВЕЛИ ПУСКИ РАКЕТ Х-29 ПО НАЗЕМНИМ ЦІЛЯМ (ВІДЕО)


«Також виконало роботи по відновленню хвостової частини літака який зазнав бойові пошкодження», - повідомив директор «НАРП» Виктор Кирницький, додавши – «І наші бригади виконали ремонт в польових умовах повністю замінили хвостове оперення літака. І літак був введений в дію й зараз літає та виконує свої бойові завдання».

 

190806 NARP 2

 

Варто відзначити, що наразі в цехах «Миколаївського авіаремонтного заводу «НАРП» знаходиться на ремонті фронтовий бомбардувальник Су-24М та один з розвідників Су-24МР. Їх ремонт планують закінчити до кінця цього року.

 

190806 NARP 3

 

Нагадаємо, на озброєнні ПС ЗСУ стоять надзвукові бомбардувальниками Су-24М, які здатні піднімати до 8 тонн різноманітного озброєння. Зокрема важкі корегуємі авіабомби та кориговані ракети. Можливості цього літака дозволяють йому на мінімальній висоті «проходити» повз протиповітряну оборону та знищувати цілі у тилу противника. Су-24М має крило зі змінною стрілоподібністю, воно забезпечує найкращі аеродинамічні характеристики на всіх режимах польоту, включаючи надзвукову швидкість у 1700 км/год. Саме ці бойові літаки розглядаються як носії нової ПКР «Нептун» повітряного базування.

 

Новина по темі: АВІАЦІЙНИЙ ВАРІАНТ ПКР «НЕПТУН» ПОНЕСЕ СУ-24М, А МОРСЬКИЙ – «ЛАНЬ-ЛК»

Своєю чергою Су-24МР, який також стоїть на озброєнні ЗСУ, є надзвуковим літаком-розвідником, який може проводити розвідку на глибину до 400 км від лінії фронту. Для цього він оснащений РЛС бокового огляду, яка дозволяє фіксувати наземні об‘єкти, в тому числі фортифікаційні споруди та техніку. Також оснащений чутливими камерами з високою роздільною здатністю, системами фіксації опромінення РЛС та ІЧ-датчиками для виявлення замаскованих об‘єктів.

 

190806 NARP 1

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues