190806 Ukroboronprom 0Державний концерн «Укроборонпром» торік отримав 37,6 млрд гривень чистого доходу від реалізації продукції, виробленої на своїх підприємствах. Цей показник у середньому на 32% (9,2 млрд) перевищує досягнення 2017 року. В окремих дивізіонах зростання відбулось більше, аніж на 100%.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу Концерну.

 

Новина по темі: «УКРОБОРОНПРОМ» ПОЧАВ ПОСТАЧАТИ ДО ТАЇЛАНДУ МАШИНОКОМПЛЕКТИ НОВИХ БТР-3Е1КШ (ВІДЕО)


Приміром, виробництво високоточної зброї та боєприпасів підвищилося з 2,7 млрд гривень до 5,8 млрд за показником чистої виручки. Чистий дохід підприємств РЛС, радіозв’язку та спеціального приладобудування зріс із 2,3 млрд до 3,4 млрд, а бронетанкової галузі з 5 млрд до 6,44 млрд гривень.

 

Новина по темі: «УКРОБОРОНПРОМ» ПОВНІСТЮ ПОГАСИВ ЗАБОРГОВАНІСТЬ ПО ЗАРПЛАТНІ НА «МИКОЛАЇВСЬКОМУ СУДНОБУДІВНОМУ ЗАВОДІ»


Водночас витрати на собівартість продукції зросли у середньому за рік на 44%, у порівнянні з попереднім роком.


Основними причинами цього стало значне підвищення витрат на сировину, основні матеріали, комплектуючі й напівфабрикати (31,5% у 2018 році), а також – поточний ремонт, утримання устаткування і загальновиробничі витрати (49% у 2018 році).

 

190806 Ukroboronprom 1

 

Загальновиробничі витрати щороку зростають, з огляду на фізичний знос підприємств. Цьому сприяє також недостатня завантаженість заводів у рамках державного оборонного замовлення.

 

Новина по темі: АВІАКОМПАНІЯ «АВІАЛІНІЇ АНТОНОВА» ЗА 4 МІСЯЦІ 2019 РОКУ ЗБІЛЬШИЛА ДОХОДИ НА 24%


Крім цього, виросли видатки на зарплату персоналу та оплату енергоносіїв. На підприємствах «Укроборонпрому» платити фахівцям стали більше, аніж у середньому по країні, – на 25% (по країні на 20,5%), у порівнянні з попереднім роком. А тарифи на послуги з електропостачання та постачання газу у 2018 році в Україні зросли відповідно на 14% та 43,6%. Ці та інші витрати напряму вплинули на зростання у 2018 році собівартості продукції «Укроборонпрому». Сплата податків і зборів усіх рівнів підприємствами Концерну у 2018-му склала 6,8 млрд гривень.

 

Публікація по темі: ЧЕРЕЗ РІК ПІСЛЯ ЗАПУСКУ НА ЛІНІЇ З ВИРОБНИЦТВА СНАРЯДІВ У ЗАВОДУ «АРТЕМ» НЕМАЄ ЗАМОВЛЕНЬ ВІД МІНОБОРОНИ, – ГЕНДИРЕКТОР «УКРОБОРОНПРОМУ» ПАВЛО БУКІН

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues